Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát sétáltatok mindennap...

Kutyát sétáltatok mindennap egy gazdag sóher öregasszonynak, szerintetek észre veszi hogy ha nem fárasztom ki a kutyáját, hanem csak leülnék valahova és úgy vinném vissza hogy 1 km-et sem sétál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb ember ennél kevesebb pénzért fárasztja magát napi 8 órában, szóval örülhetnél, hogy van egy kis pénzkereseti lehetőséged! Ha meg már egy nyamvadt kis séta is fárasztó neked, akkor mi lesz, ha valóban dolgoznod kell? Bár ezzel a hozzáállással kétlem, hogy bárki alkalmazna.
2013. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
88%
500ft egy óráért elég korrekt. Az átlag emberek ennél kevesebb munkabért kapnak, és hidd el hogy sokkal jobban megdolgoznak érte, és nem csak sétálnak. Ha nem tetszik ne csináld. Foglalkozz a saját kutyáddal, a néni meg keres majd valaki mást, akinek kell az a pénz is. Ha több pénzt akarsz menj el diákmunkára, ott kevesebbért valóban meg kell dolgoznod, nem csak sétálni egy kutyával, és ott aztán nem panaszkodhatsz hogy túl fárasztó.
2013. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok!
2013. máj. 7. 22:06
 24/43 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésedre a válaszom az, hogyha nem teljesíted, amit vállaltál, csaló és megbízhatatlan ember vagy, mert képes vagy sumákolni, amikor úgy érzed, nincs lebukás. És nagyon remélem, hogy az "öregasszony" észre fogja venni, hogy nem mozogta ki magát a kedvence.
2013. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked kevés a pénz,és nem akarod csinálni,ne a kutyával csessz ki.Ha otthagyod,keres az öreglány valaki mást,aki esetleg jobban végzi a dolgát.630ft-faiparban.Próbáld ki,visszasírod te még az 500ft-os sétáidat.
2013. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem simán észrevenné, mert biztosan eléggé ismeri a kutyáját, hogy megmondja, a szokásoshoz képest mennyire pörög.


Tudom, furcsa, de én szívesen átvállalnám helyetted ezt a munkát, mert nekem nincs és régóta nem találok és lehet, hogy 500 Ft-ot fizet egy órára, ami nem túl sok, de legalább azzal foglalkozhatok, amit szeretek és kinn lehetnék a szabadban és még egy kevéske csurran-cseppen is érte...

2013. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
87%
Tudod milyen jó dolgod van? Nincs ott veled a munkaadód és nem figyeli minden lépésed. Igazából azt csinálsz amit akarsz, csak közben sétálnod kell húúúha. Használd ki, menj el fagyizni a kutyával, találkozhatsz barátokkal és séta közben beszélgettek, ha dohányzol bármikor rágyújthatsz és nem kell azon kattognod, hogy már majd becigizel de még vagy 1 órát ki kell bírnod, nem vagy bezárva egy helyre oda mehetsz ahová csak akarsz. Sokan örülnének ilyen lehetőségeknek és az 500 ft-os órabér ha kevésnek is hangzik, a legtöbb helyen ez már jónak számít...
2013. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Aha persze sétáljatok 8óra hosszát folyamatosan majd meg tudjátok, ugyan is ha én ezt teljes munkaidőben csinálnám, akkor ennyit kéne sétálnom minden egyes nap 4000forintos napibérért. Az éjjeli őr meg a portás sem kap sokkal kevesebbet, és ők csak ülnek nem fárasztják ki magukat. Szóval sétáljatok egyszerre megállás nélkül 8 órát aztán leírhatjátok hogy mennyit érdemelnék ezért a munkáért. Nagyon könnyű belemártani magatokat minden dologba amiről szinte semmit sem tudtok, de előbb csináljátok meg amit mondtam aztán úgy fik_ztok ahogy akartok!
2013. máj. 8. 09:58
 29/43 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem kell csinálnod,csak egy órát sétálni.En a helyedben futni mennėk vele és akkor a sport is meglenne.Vagy csináld meg tisztességesen a melót,vagy kérj többet,de ne vágd át.
2013. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg nem nyolc órát kóricálsz vele,hanem napi egyet.Érthető,hogy minden erőfeszítés nélkül akarsz pénzt keresni,de ilyen állás nincs.
2013. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!