Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát sétáltatok mindennap...

Kutyát sétáltatok mindennap egy gazdag sóher öregasszonynak, szerintetek észre veszi hogy ha nem fárasztom ki a kutyáját, hanem csak leülnék valahova és úgy vinném vissza hogy 1 km-et sem sétál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom! Na az ilyenekből lesznek a nagy senkik, akik állandóan elégedetlenek, panaszkodnak, hazudoznak, stb. A jellemed a béka segge alatt van!


De, hogy a kérdésre is válaszoljak ....., igen, észre veszi előbb-utóbb, mert tudod a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát!


Te egy érzéketlen, pocsék értékrendű emberke vagy, aki nem szereti a kutyákat, az időseket, stb. Csak megsúgom, hogy te még olyan se leszel idős korodban mint az öregasszony, ha már most ilyen munkakerülő, sunyi vagy!

Miért nem lehet korrekt módon viselkedni? Ha elvállaltad, akkor azt normálisan végezd el, vagy hagyd a fenébe. Az ilyen ember más munkát se csinál meg rendesen. és nehogy azt hidd, hogy máshol többet fizetnek. Egyébként az ülőmunka sokkal fárasztóbb mint napi egy órát levegőn kutyát sétáltatni!


Remélem minél hamarabb észreveszi!

2013. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként meg lehet nézni, hogy milyen órabérek vannak.


[link]

2013. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
De azt fogjátok már föl hogy 3 óra ülőmunkától nem fáradok el úgy mint 1óra sétáltatástól ezért minimum ezer forintot érdemelnék! A ti foglalkozásotokra is kíváncsi lennék, én mozgok eleget meg otthon is végzek elég fizikai munkát ezért nem sétáltatom annyit mint régen. A télen amikor ráértem 10km-et is sétáltattam, most nincs annyi szabadidőm van más dolgom is ez van. Amikor ez a vén k.rva nem volt otthon vittem magammal bicajozni le is fogyott, csak a vén g.ci hazajött első dolga volt hogy ezt leállítsa.
2013. máj. 8. 14:18
 34/43 anonim ***** válasza:
66%

26-os vagyok. Hogy beszélhetsz így egy emberről, aki munkát ad neked? :O Hát milyen ember vagy te???


Én Minden nap 5-6 órát sétálok a kutyámmal és engem nem hogy nem fáraszt, hanem még fel is tölt a mozgás a friss levegőn.

Ha találnék munkát nyilván ez a sétamennyiség valamennyit csökkenne, de nem sokat, mert tudom, hogy mik a kutyám igényei.


És teljesen komolyan mondtam, hogy ha neked ez nyűg, én szívesen átvállalom!!!

2013. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Hát igen akik ráérnek;)
2013. máj. 8. 19:28
 36/43 A kérdező kommentje:
Oké írd le hol laksz, lebuszozol mindennap vagy lesétálsz(úgyis nagyon ráérsz)
2013. máj. 8. 19:29
 37/43 anonim ***** válasza:
66%

Már ne haragudj, de te egy igazi tiszteletlen, buta barom vagy!

Hány éves is vagy? Hátha van remény.

2013. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
66%

Mit beszélsz ráérésről? 1 óra ülve is annyi mint sétálva!

Ha nincs időd akkor miért vállaltad el?

Fáj, hogy ilyen buta vagy!

2013. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
A pénz miatt. Más kutya megvan kötve, ez meg örüljön hogy ennyit is sétálhat...
2013. máj. 8. 20:35
 40/43 anonim ***** válasza:
58%
Mért kéne neked leírnom, hol lakom? A történet szempontjából lényegtelen a címem. Inkább te írd meg, hol van a kutya, mert az a lényeges...
2013. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!