Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát sétáltatok mindennap...

Kutyát sétáltatok mindennap egy gazdag sóher öregasszonynak, szerintetek észre veszi hogy ha nem fárasztom ki a kutyáját, hanem csak leülnék valahova és úgy vinném vissza hogy 1 km-et sem sétál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:21
1 2 3 4 5
 41/43 Bozsikrisz ***** válasza:
58%
Ha valakinek ígértél valamit, akkor tartsd a szavad, ennyi gerincességet próbálj magadra erőltetni... Vagy mondd meg neki, hogy a továbbiakban 1000 forintért vállalod.
2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
92%
Te meg örülj, hogy ennyi ésszel lélegezni tudsz... És be ne szarjál már nekem volt olyan brigád munkám ahol napi 14 órában dolgoztam kávézóban szaros 5680ft-os (20euroos) napi fizetésért és a túlórát sem fizették, akkor tudod mennyire örültem volna, ha napi 8 órában sétálgathatok csak 4000 forintért? De nem panaszkodtam, mert a keresetemet jó célra adtam. Vagy vegyük példának azokat, akik nálunk a menhelyen napi 6órát foglalkoznak az 56 kutyával és emelgetik a 10L-es vizes kannát és meg sem nyikkanak és még fizetést sem kapnak. Hallod, ha ezt élőben hallom, nem érdekelne, hogy mennyire néznek primitívnek, de egy istenes pofont kaphattál volna. Utálom azokat az embereket, akik ennyire semmibe veszik az állatokat és mindennek tetejében még arrogánsak is. Na jöhetnek az aranyos kommentek :)(Nevemet nem írja, de tessék Patasi Rita)
2013. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! Ennek aztán mondhatsz, felesleges. Egy igazi félresikerült (sajnos) gyerek a kérdező.
2013. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!