Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az jó ötlet lenne...

Francc kérdése:

Szerintetek az jó ötlet lenne ha eladnám a yorki kutyám mert nem elég fiús? Fiú vagyok:D

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet, mindenképpen add el!

De nem azért mert nem fiús, hanem mert olyan gazdát érdemel aki szereti.

2013. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méret a lényeg, nem mondta még a barátnőd?


Ha képes lennél megválni a kutyádtól azért, mert hátha nem megy az imidzsedhez, akkor tényleg elég rongy ember vagy. Úristen. Fogadjunk, hogy nem engeded anyukádnak, hogy az utcán megpusziljon? Szánalmas.


Nem kötelező strasszos nyakörvet adni rá. Lehet szegecseset is. Az még poén is.


A férfiasság pedig nem azon múlik, hogy mennyire vagy kemény. Amin most spekulálsz, az színtiszta gyengeség. Gyávaság. Akkor leszel férfias, ha erős leszel. És nem gyenge, hanem gyengéd.


Nézz magadba kicsit.

2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
szerintem mások is adnak el kutyákat és attól nem lesznek szemetek.
2013. máj. 15. 18:53
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy számít az eladás oka is.

Szereted te egyáltalán azt a kutyát? Ha csak feleannyira is tökös legény lennél, mint amennyire szeretnél kinézni, akkor felvállalnád, és nem megszabadulnál tőle.

2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
szeretem hát.De furcsa egy ilyen kis kutya.
2013. máj. 15. 19:20
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen trollkodik a kérdező, nagyon unatkozhat a kis purdé.
2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem trollkodik ez már vagy a 4. ilyen kérdése ami erre irányul.

Ilyen emberekbe nem is való kutya,jobb helye lesz egy új gazdinál, nem tudom hogy tudsz a tükörbe nézni mondjuk.

Kívánom rengeteg csalódás érjen az életbe, és hogy téged is lecseréljen pár nő mert nem vagy elég férfias.

De még az se fog felérni azzal az érzéssel amit a kutya fog érezni, hogy hirtelen hol a gazdi? Hol az otthonom?

Elég kicsi lehet a pélód ha kutyával kell kompenzálni a férfiasságod.

Csak sajnálni tudlak amiért ilyen szar ember vagy.

2013. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt még megérteném, ha találnál az utcán egy rózsaszín telefont, nem tartanád meg hanem eladnád és vennél valami normálisat helyette. DE ez egy kutya!!!! Szerencsétlen nem tudja, hogy a gazdája szégyelli, ő nem tehet róla, hogy akkora, amekkora! Bízik benned, tőle várja az ételt, a simogatást, és azt kapja vissza, hogy szégyellik...

Elmondom neked, nem tudom hol laksz, de én egy 30 000 fős lakótelepen, és RENGETEG kigyúrt faszi sétáltat kis yorkit! Egy részük azért, mert a barátnőjük kutyáját viszik le, de ők se szégyenkeznek miatta. Másik részük meg simán ilyet tart magától, mert egy nagyobb kutyát azért melósabb egy kis lakásban tartani.

Helyre kéne rakni az önbecsülésedet, nem a kutya mondja el helyetted, hogy "fiús" vagy-e, hanem Te magad, és a viselkedésed. Az pont lazaság, ha nem a tömeg után mész és pitet tartasz, csak mert izmos.

Na mindegy, itt nálunk senki nem nézne ki, ha yorkit sétáltatnál, mert mondom, minden második faszi ilyet vagy valamilyen kis fehér kutyát sétáltat.

2013. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
De akkor hogy csináljam hogy ne nézzenek le hogy yorkim van??
2013. máj. 15. 19:34
 20/37 anonim ***** válasza:
Ja, utóirat: lakik itt egy irtó jó pasi, és Havanese van:))
2013. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!