Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az jó ötlet lenne...

Francc kérdése:

Szerintetek az jó ötlet lenne ha eladnám a yorki kutyám mert nem elég fiús? Fiú vagyok:D

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt lenéz, azzal ne foglalkozz, mert csak magát minősíti, nem téged.


Amúgy láttam én már kifejezetten nagyon kigyúrt pasit is sétálni az ölében vitt yorkival :)

Neki nem derogált, mert tudja, hogy az ő férfiassága nem a kutyában rejlik.


Inkább önbizalomra tegyél szert, és ne szerencsétlen kutyában lásd a sikertelenséged okát.

2013. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Jó csak nagyon furcsa amikor megyek hogy jönnek elöttem a staffik pitbullok meg meletem a yorki:D
2013. máj. 15. 19:50
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha ffi vagy, akkor kiállsz magadért és a szeretteidért pl. a kutyádért is...

bátyjám 186 cm, kb 80 kg és egy 5 kilós palotapincsi keveréke van (ivartalanított, fiú). Imádja, és nem szégyelli, ő választotta. Múltkor egy hapi meg pincsit sétáltatott, viccelődött vele, de ő sem szégyellte.

2013. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%
Sógorom 110 kg, nagydarab FÉRFI havanese van, mindenhová magával viszi. Ahova kutyát futtatni járok van egy 20 éves pasi, neki yorkija van, nagyon okos jólnevelt kutyus. Nem attól leszel férfi hogy milyen kutyád van, hanem attól ahogy viselkedsz. Hogy felelősséget válalsz pl a kutyád jólétéért. Most inkább csak pityogsz mint egy kislány.
2013. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Egy: Aki olyan bizonytalan a férfiasságában, hogy úgy érzi, azt a kutyája mérete határozza meg, azzal nagy bajok vannak. Nem ritka, hogy a "macsó keménykutyás fazonok" csak kompenzálnak valamit és egyáltalán nem tudnak hiteles vezetővé válni a kutyájuk számára.

Kettő: A kutya társ. Nem adjuk-vesszük csak úgy.

Három: A kutyák is okosabbak annál, mint hogy kizárólag testméret alapján döntsék el, hogy ki hol áll a rangsorban. Ezen érdemes elgondolkodni.

2013. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

[link]


Orlando Bloom és a yorkija!

remélem ettől észhez térsz...

2013. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nekünk meg egy staffunk és egy yorkink van.Nem a méret számít!

Minket meg ezért mosolyognak meg az utcán,mert hogy ezek a kutyák nem illenek össze...És mégis ki dönti el,hogy milyen kutyák "illenek össze"???


Nekünk ezek tetszenek,imádjuk a terriereket és ezért vettünk ilyen kutyákat.

Mondhatom,hogy a párom is elég viccesnek tűnhet a yorkival meg a staffal séta közben,de ő sosem szégyellte egyiket sem!A párom pedig a "kigyúrt kopasz" kategória,tetoválással tarkítva.:))


Ha szereted a kutyád,akkor sz@rd le a többi ember véleményét!!

2013. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden jó kommentet:) sokat segítettetek!!
2013. máj. 15. 22:34
 29/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk Orlando Bloom pont nem a legjobb példa. :D
2013. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Na és ő?


[link]

2013. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!