Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az jó ötlet lenne...

Francc kérdése:

Szerintetek az jó ötlet lenne ha eladnám a yorki kutyám mert nem elég fiús? Fiú vagyok:D

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ő meg pláne nem:D
2013. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hogy 2 homokossal pedálóztok a férfiasságról :D


Antonio Sabatonak pl uszkárja van:


[link]


Richard Belzer színésznek havanese-e:


[link]


Anthony Edwards 2 csivavával:


[link]


Egyikükre se mondja senki hogy de gázak.

Én párom rózsaszín pórázzal viszi az 5 kilós pincsikeverékünket sétálni,akinek szerencse kendője van ami szintén rózsaszín. Soha nem zavarta,pedig nem megyek mindig vele. Sőt büszke a kutyánkra,imádja,a világ kincséért nem fordulna meg a fejében hogy megváljunk tőle bármikor is.

2013. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

De az itt felsorolt példák és minden bizonnyal a párod is, már felnőtt, értelmes emberek. Nem kis suhancok, akiknek a külsőség a minden.

Akinek faszhosszabbítónak kell kutya, az inkább ne tartson állatot!

2013. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Mickey Rourke

[link]


[link]

2013. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Akartam neked meleg hírességekről is képet küldeni, hátha valamelyiknek "kemény" kutyája van, de eszembe nem jutott hirtelen egy sem, annyira meg nem akartam belemelegedni a keresésbe :D
2013. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom.Egy Yorkit még elfogadni se kéne,minimum labrador.Max dobermann.Én kivágnám,ha ilyet kapnék.Vágd ki az utcára és kész.
2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Utolsó te is büszke lehetsz magadra! -.-"
2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!