Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy hízik a...

Az normális, hogy hízik a kutyám a Hill's-től?

Figyelt kérdés

1-1,5 hete etettek Hill's-el és kevesebbet is kap mint ami elő van írva,észre vettem,hogy picit szedett fel magára ..mozog minden nap normálisan,persze mivel idős nem futkorászik sokat..de épp ezért kevesebbet adok neki..

szerencsére nincs sok belőle,inkább váltok amúgy sem a legjobb táp azt tudom,csak a doki ezt tukmálta rám..


2013. máj. 17. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak, ráadásul kevesebb mennyiségű táptól nem hízik el, ezt nem tudod bemagyarázni.
2013. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem akarom bemagyarázni,de látszik,hogy kicsit szedett fel magára..nem azt mondom hogy kövér,mert nem kövér!

és ezt egyik ismerősőm is mondta aki 3 hete látta a kutyámat és tegnap,meg említette,hogy mintha szedett volna fel magára..

2013. máj. 17. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha hízik tőle, akkor kevesebbet adj neki. Meg van oldva. Tádáááám.
2013. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de így is elég keveset kap,ezt csökkenteni..

vissza állok az Acanára inkább..

2013. máj. 17. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:

A hill's gyárt kb 20 féle tápot,szó szerint minden nyavalyára.És a többségükben igen magas fehérje és szénhidráttartalom van,kivéve persze a speciális diétás tápokat.

Nem tudom,melyikkel eteted,de én személy szerint,nem adnék ki egy ft-ot sem a hill's-ért,mert nem ér annyit.

Ha Acanával etettél és az bevált,jó volt,szép volt a szőre,bőre akkor szerintem is állj vissza.

Ráadásul az Acana,ha jól tudom már teljesen elhagyta a glutént és a gabonaszármazékokat az összetételből,tehát az sokkal jobb a kutyáknak,mint a hill's táp baromi magas kukoricaliszt tartalma.

2013. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az jó volt igen,csak beteg volt a kutyám és hittem a dokinak,hogy jó ez a hills..amikor itthon utána néztem,hogy nem is olyan jó minőségű és emellett drága is,akkor ledöbbentem,mert nem ettetem még hill's-el nem is néztem utána igazán..


holnap veszek is Acanát,mert van még a hillsből és összekeverem,de nem hiszem hogy gond lenne az átállással..

eddig se volt..

2013. máj. 17. 20:57
 7/10 Maxitabi ***** válasza:
Normális, mert tele van gabonával- és kevesebb a hústartalma is, mint az acanáé általában.
2013. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az miért olyan nagy baj, ha keveset kell neki adni belőle? Nem értem...
2013. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Lehet,hogy nem lakik jól mondjuk a napi 15 dekától.

Azért ajánlotta pont ezt a doki,mert igen sok orvos pénzt kap a gyártótól,mert az ő terméküket ajánlgatja.Nem azért mondta pont ezt,mert jó.Nem jó.

Állj vissza nyugodtan az Acana-ra,ha az már bevált.Nem érdemes váltogatni.

2013. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen nem lakott vele jól,megette aztán még állt a szekrény előtt és nyöszögött,hogy éhes..eddig még ilyet nem csinált,szóval túl kevés neki az adag..ma vettem újra Acanát és összekevertem a hills-el :)

ma este már keverve kapja

2013. máj. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!