Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szülinapomra , szeretnék kérni egy kutyát.Nem szeretnék egy nagy testű kutyát.Kertes házban lakunk és van egy kis kertünk.Egy olyan kutyát szeretnék ami tanulékony , és nem egy ember ölő mint például a pitbull,bullterrier.15 éves srác vagyok .Rövid szőrű kutyát szeretnék .Kérlek szépen titeket segítsetek rajtam. Köszi!

2013. máj. 19. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam én is a különböző kutyafajtákon és akármelyiknél kötöttem ki,mindig rá kellett jönnöm,hogy valamiért nem passzol az elképzelésedhez-talán azért,mert kevés olyan fajta van,ami rövid szőre és kis termete miatt kint tartható.Még a dobermannok,agarak(rövidszőrűek)tartását is lehetőleg télen házban,vagy minimum házba való bejárással javasolják,pláne egy kistestű kutya esetében,amely kicsi,könnyen átfázik,a hasa is közelebb van a talajhoz stb...Ha nincsen,,álomfajtád",nincsenek kiállítási céljaid,a lehető legjobb választás az lenne,ha a közeli menhelyre ellátogatnál.Nekem is menhelyi kutyáim vannak,gyönyörűek,egészségesek,idősebben vettem őket magamhoz és eszméletlen tanulékonyak.Ha megvan a jó gazdi-kutya összhang,nem számít a kor-tizenéves,abban a korban befogadott kutyát is pikk-pakk megtanítottam ülni,feküdni,stb.S nemcsak kitűnő társat szerezhetsz,de életet is mentesz.Én ha tehetném,százakat is befogadnék,mert annyira szeretetéhes,csodálatos(és igen,okos és gyönyörű)kutyák várnak egy kicsi kennelben évekig is,hátha eljön értük az álomgazdi,a szerető otthon...
2013. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!