Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik-e, hogy egy 9 hetes...

Torda-Molnár Orsolya kérdése:

Létezik-e, hogy egy 9 hetes kutya vakon született, és ugyanúgy játszik, eszik, iszik, mint egy egészséges iyen korú eb?

Figyelt kérdés
Csináltak nála UH-vizsgálatot, mely szerint mindkét szemén szürkehályog van, s kicsit hihetetlen számunkra, hogy nem tünt fel, nem nyüszög, nem gubbaszt a sarokban!!

2013. máj. 23. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Réten igen, az nem gáz. Csak én városban lakom, zöldövezetben, póráz nélkül sétálunk szinte mindenhol, ebből indultam ki.
2013. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ő egy Dogo Canario
2013. máj. 23. 13:17
 13/15 anonim ***** válasza:

cuki lehet :)

nincs róla fényképed?

2013. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Fotót nem tudom hogy kell ide tölteni,de keresőbe, ha beíroda a fajtát kiadja, tigriscsíkos! Bocsi
2013. máj. 24. 08:08
 15/15 anonim válasza:
Mi a helyzet a kutyussal? :) Véletlenül találtam rá a kérdésre és gondoltam, megtudakolom, mi történt vele azóta.
2016. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!