Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin jó táp? Mik a...

A Royal Canin jó táp? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyit eszik belőle kb. egy 28-40kg-os kutya? Mennyi hús van benne???
2009. okt. 5. 14:42
 1/7 anonim válasza:
Kiegészitő vitamin nem kell a használatánál mert minden meg van benne, de marha drága...... főleg egy 40 kgos kutyának. Nekem 6 kgos a kutyám 1x vettem neki nagyon szereti de sajna elég húzos ára van (számomra)
2009. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nálunk 890ft kg-ja. Melyik táp jó, amelyiknek az ára is megfelelő és a beltartalma is?


-köszönöm válaszod-

2009. okt. 5. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én yorkiem nem ette pl...pedig ugymond ez egy szuper táp. Nagyon válogatós több tápot is kipróbáltunk egyedül a Hill's ami bevállt.

[link]

2009. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem odaírni nekünk a 1kg-os táp fél évig elegendő olyan 1700-1800Ft körül van az 1 kilósnak, hát elég drága de most mit tegyek ha csak ezt eszi meg:O
2009. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen olcsóbb és sok esetben jobb is. Nekem nem 40 kg-os kutyám van, hanem 3 15 kg-os. Ők esznek 2 hónapig 18 kg sportosat ez 14ezer (Acana). Kicsit soknak tűnik, de csak azért mert most hozom formába őket rossz körülmények közül.
2009. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor az Acanával egy árban van. Hajdúszoboszlói vagyok, és itt nálunk nem lehet kapni. Hol tudnám beszerezni?
2009. okt. 5. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Acana-t legközelebb Debrecenben tudsz venni, a ZooDom-ban (StopShop-ban van). vagy pedig neten tudsz rendelni.
2009. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!