Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mi baja lehet a...

S. O. S. Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Remeg,egész nap bágyadt, farka be van húzva.
2013. jún. 2. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálja elmondani hogy vigyed őt állatorvoshoz.
2013. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vasárnap miskolcon hova ?...

Eddig semmi baja nem volt,most kezdett el remegni. Déltöl bágyadt kb,mióta felèrtünk sétából.

2013. jún. 2. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy babézia?
2013. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Átszoktuk nézni séták után,nem találtunk kullancsot
2013. jún. 2. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Babesia is lehet meg egy csomo más is.
2013. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valletta ***** válasza:
Azért a telefont csak felveszi valamelyik orvos - az állatok nem a rendelési időhöz igazítják a bajaikat. Majd a doki megmondja, hogy meg kell-e most nézni, vagy ráér holnap reggel.
2013. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Énis miskolci vagyok. Hívd fel Kovács dokit! Ő itt a legjobb állatorvos, biztos segít.
2013. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem találtatok benne kullancsot még bőven lehetett benne. Egyik ismerősöm két kutyája betegedett meg Miskolcon babéziával, az egyik el is pusztult, pedig időben kezelve lettek. Szóval én egy percig sem késlekednék, elvinném az ügyeletre, nyomjanak bele egy kis imizolt a biztonság kedvéért inkább feleslegesen, minthogy már késő legyen.
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizeletét néztétek? Úgy tudom ha babéziás sötét színű, észrevehetően más szagú, esetleg véres.
2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!