Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS .4 hónapos kiskutya...

SÜRGŐS .4 hónapos kiskutya (nagytermetű) este kezdte el a hányást, de nem jön neki semmi, csak üklődik és furcsán lélegzik mintha felakadt volna valami a torkába, mitől van?

Figyelt kérdés
Csontot nem kapott, esetleg ha talált valamit séta közben, én figyelek rá, de apum nem igazán szokta nézni mit eszik. Utoljára konzervet evett szárazeledellel keverve, azóta kapott egy pici szalámit de lent maradt neki. Szóval csak üklődik és furcsán lélegzik nem jön fel neki semmi. Mit tegyek?

2013. jún. 3. 06:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat talan egy allatorvos jot tenne neki, nem gondolod?
2013. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ma nincs ott egész nap mert messziről jön a városba.
2013. jún. 3. 07:12
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak minden kedden és csütörtökön van itt, és egyedüli állatorvos a városban.
2013. jún. 3. 07:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Üljetek autóba, és vigyétek el orvoshoz. valami elakadt a torkán szerintem.
2013. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy furcsának fog tünni de nekem akkor öklendezett így a kutyám amikor kennel köhögése volt. A doki szerint köhögött de nekem olyannak tünt mintha öklendezne és nem jön semmi. Szörnyű volt, próbáljátok dokihoz vinni minnél előbb.
2013. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha peched van, akkor ez egy gyomorcsavarodás. Az egyetlen megoldás a mihamarabbi műtét.
2013. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyomorcsavarodás jutott azonnal eszembe. Nincs felpuffadva? Nagyon gyorsan kellene cselekedni, mert ha ez a helyzet, akkor csak órái vannak hátra. Azonnal autóba kell ülni és száguldani az első jól felszerelt állatorvoshoz, mert műteni kell! Milyen fajta?
2013. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most jutott el a tudatomig, hogy este kezdődött. Akkor ha gyomorcsavarodás lenne, már nem élne. Ettől függetlenül ne várj egy percet se, hanem azonnal orvos!
2013. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost, hogy ez a probléma, próbáljon meg kimenni házhoz vagy kérdezd meg hol van pontosan és vigyétek oda autóval a kutyát.

Több dologtól is lehet, ezt nem tudod otthon meggyógyítani, jobb ha látja állatorvos.

2013. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a köhögés sorozat végén van egy nyelésszerű hang, akkor sztem kfnnelköhögés.
2013. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!