Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai Huskyról vélemény/ta...

Szibériai Huskyról vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon beleszerelmesedtem ebbe a fajtába, de mit érdemes róluk tudni? Mire érdemes náluk oda figyelni? Van-e valamilyen különös igényük, mozgás igény? szőrzet ápolás..stb. Véleményeket, de leginkább tapasztalt husky tartók tapasztalatát várom. a Válaszokat előre is köszönöm. :)

2013. jún. 10. 17:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%

ó. Arra válaszolva, aki képeket linkelt szaporított és tenyésztett kutyákról:

MInden kutyáról lehet rosszabb, és jobb képet készíteni, ez sokmindentől függ - fényviszonyok, beállítás, látószög, maga a fényképező...

Nyilván egy tenyésztő a lehető legjobban sikerült, hozzáértő fotós által készített képet fogja linkelni az oldalán. Arról a kutyáról, ami az előírt "szabványnak" leginkább megfelel.

Nem támogatom a "szaporítást" de az sem igaz hogy minden "szaporított" kutya kukába való, és hogy minden "szaporító" gonosz pénzéhes bűnöző.

És szerintem nincs minden embernek félmillió forintja egy tökéletes küllemű kutyára.

Bár, ez nem a témába vág, ezért csak zárójelben jegyeztem meg.

2013. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Henihund válasza:

Szia. Én is huskyt akarok venni, és én is irtam ki egykérdést régeben, egy huskys videoval kapcsolatban.

szóval szerintem azért ha igy meg lehet tanitani egy huskyt, akkor nagyon okos kutyák lehetnek.

Én nekem is lessz nemsokára, csak még gyűjtöm a pénzem arra, hogy egy tenyésztőtől vehessem meg.

itt a video linke:

http://www.youtube.com/results?search_query=szib%C3%A9riai+h..

2013. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
18as esetleg ennyi idő elteltével nem gondolkoztál el azon hogy fel kéne jelenteni azt a génhulladékot?
2013. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

De eszembe jutott a feljelentés. De mikor utána kérdeztünk a pasinak úgy döntöttünk hogy inkább nem tesszük. Nem volt kedvünk a föld alatt végezni.

Ettől függetlenül elítélem és jól át is lettünk vágva de a kutyánk egy igazi rosszcsont, imádni való husky :D megérte elhozni. És remélem egyszer egy bátrabb ember feljelenti helyettünk.

2013. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Évek távlatából szerinted honnan tudná meg hogy ha tennének egy névtelen feljelentést a jegyzőnél, területi állatorvosnál, állatvédőknél?

Ha max írsz néhány helyre egy pár jól megfogalmazott emailt, már elmondhatod magadról hogy te megtetted ami tőled telhetett, de persze a legjobb a papír forma lenne.

Jah igen Navnál biztos hogy rákapnának, mert nemrég rámentek ezekre a kutyás hirdetésekre, hát ha még megfogalmaznád a körülményeket, mennyiségeket, számla hiányt, bejelentetlenséget, a csávónak annyi lenne.

2013. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
46%

Én is a fotókhoz szeretnék hozzászólni.

A szaporított kutyusok fotói mind amatőr képek voltak, a tenyésztői kutyusoké pedig profi, megkomponált képek. És ez azért rengeteget számít.

2013. okt. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Bár az utolsó pá kommentből nem sok minden derült ki a huskykól de azért köszönöm...
2013. okt. 15. 07:01
 28/34 Akiteki ***** válasza:
100%
Mit szeretnél tudni? Kérdezz konkrétat és válaszolok.
2013. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik kommentett fogadd meg mert igazak és hasznosak. Tömören: ha minden nap van 2-3óràd arra hogy lemozgasd testileg és agyilag, ha kitartó és nyugodt személy vagy akkor vàllalj csak huskyt. Ami rossz és nehezen leszoktatható tulajdonsága az az àsàs.szökés.ugràlàs. ha le van mozgatva minden nap akkor nem àsik. Ha megvan nevelve keményen akkor nem szökik. Ugrálàsról nem tudtam leszoktatni. Ja és a miénk lop. Mindent ami mozdítható.
2013. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Akiteki ***** válasza:
100%
Nálunk csak a szemetesből lopnak. Meg a pici lányom a tollakat. Gondoltam már rá, hogy átnevezem Parkernek, mert nem győzöm venni a golyóstollakat.
2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!