Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon elkeserí...

Mit csináljak? Nagyon elkeserít a kutyusom viselkedése! (Többbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Még 2010 ben találtam egy kutyust,az árokba dobva,megkötözve(lábai,pofája),tele volt sebekkel.Én befogadtam,nagyon megsajnáltam...a kutyust elvittem Orvoshoz,az Orvos szerint körübelül 6 hónapos Spicc keverék lehet,beoltattam,chippeltettem,ivartalanítottam,féregtelenítőt,s Gyógyszereket is kapot,stb...azóa szépen felgyógyult.Mikor hazavittük velünk kedves volt,szelíd,aranyos,aztán 1 hónap múlva ok nélkül megkapott,elvittük kutyasuliba,ottan is kapkodott mindenkit,így elakarták altatni,mondván veszélyes,de nem egyeztem bele...így Ceasar könyvekből kezdtem tanítani,jutifalattal,stb...egy időre minden szép és jó volt,aztán újból megkapott...a kutyust SOHA nem bántottuk.Nem első kutyánként került hozzám,mielőtt találtam őt, előtte 1 ével azelőtt halt meg a kutyusom,egy Dobermann kutyus volt,nagyon jól nevelt,szocializált.Azonban ezzel a kis spicc keverék szukával nem tudom már tényleg mit csináljak,félek már tőle olykor,azóta is kapkod,s van hogy meg is harap...ez csak időközönként van,van hogy 1-2 hétig,vagy hónapig nem bánt,kedves,barátságos,aranyos kutyus,s szót is fogad.Most már elmúlt 3 éves,s nem változott a harapások,s kapkodások száma.Nem szeretném elaltatni,nem szeretném menhelyre adni...nagyon sajnálom őt,s rettenetesen szeretem...de nem tudok mit csinálni vele,teljesen elkeserít.Mit tegyek?Állatorvosnak,stbnek nem akarok szólni,mert elaltatnák...Lehetséges hogy idegrendszeri gondjai vannak esetleg?Vagy mi lenne a legjobb?Segítsetek kérlek,nagyon szeretem a kutyusom!!!Nem akarom elveszíteni :((( minden tippet,tanácsot,stb köszönök szépen előre is !
2013. jún. 13. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

érdekes ,hogy ,bár szidsz, de téged is lehúztak !

kispalikee :)

sokan írnak sok félét,de sokan kamuznak,sőt elferdítik a valóságot a saját védelmükben. a válaszaim minden esetben tartalmaznak megoldási javaslatot , de sem másokkal egyetértenem , sem elnézőnek lennem nem kell.

és a kérdező tényleg egy h...p....

mert a lehetőség a kezében van, ő mégsem látja, miért ??

ja mert egy mentett kutyája van? a kutya érdeke ,egy normális gazda.

csak gondolkodnia kellene !

2013. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!