Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki könyörgöm segítsen, a...

Valaki könyörgöm segítsen, a kutyusom folyton szökik nembírom már?

Figyelt kérdés

Fajtatiszta, lassan 3éves kan németjuhászról van szó.

IGEN, FAJTATISZTA, jól olvasod.

Állandóan megszökik.:( ha kinn vagyok Vele, nyilván nem.. de bejövök, 20p után már hűlt helye van. Viszont az utcán az emberek ugye félnek tőle, illetve én is félek hogy elüti egy kocsi vagy valami történik ...:(


Tudni kell róla h apportos, elég önfejű, a labdáját sem adja oda senkinek, csak kirángatni lehet a szájából..

a kerítésre rengeteget költöttem már, de egyszerűen nem tudok többet. Így is ronda már, de valahogy megszökik. FOGALMAM SINCS HOGY HOL, NINCS NYOMA EGYSZERŰEN.


Ezért most kennelben van, de gyűlölöm h be kell zárnom.. de egyszerűen nem tudok vele mit csinálni. Próbáltam, ezer esélyt adtam Neki, de nem megy. Hajnali 3kor mentem utána általában, meg órákig kerestem a városban míg rátaláltam nagynehezen. Igaz akkor odajön hozzám rögtön és jön velem haza.. de ez így nem mehet tovább.


SEGÍTSETEK KÉRLEK:(


nem ivartalanított..


2013. jún. 16. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%
Attól, h tudja a parancsokat, nem árt, ha minde negyes alkalommal kérd is a végrehajtást. Egyszer ül, egyszer fekszik, egyszer gurul, egyszer ez, egyszer az, majd megint ez, meg amaz,stb... Attól, h valamit megtanult, azt még ismételni kell. És ez nagyon jó agymunka. A személykeresés és a szag alapján kutatás is jó adagot kivesz a kutyából. Ahogy a dogdancing is.
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
30%

Láthatatlan kerítés,

[link]

és foglakozz a kutyával. Németjuhi nem szökik, mert a legragaszkodóbb fajta, ha el is kódorog, pár órán belül visszajön.

2013. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:

mi az h nem szökik ?:((


szted viccből írom ki ?:((((((

2013. jún. 16. 14:55
 14/73 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondom, h normál esetben nem szökik. Mert ha foglalkoznak vele, ragaszkodik, és max pár órára kódorog el.ennél érthetőbben nem tudom leírni.

[link]

2013. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy kerítés nem örödöglakat, szépen végig kell nézni centiről, centire. Ha más nincs, venni dróthálót, azt beásni a földbe, a föld alatt keresztben átfűzni rajta 1-2 vascsövet. Szerintem ezt egy felnőtt ember pár nap alatt és pár ezer forintból képes megcsinálni, bár kennelbe zárni és a gyakorin hisztizni, nyilván sokkal egyszerűbb.
2013. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogalmad sincs az egészről h mit tettem meg eddig. Ha csak a föld alatt ásna és nem helyből ugraná át a 190centit, egyszerűbb lenne az életem.
2013. jún. 16. 15:56
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

60 kilós németjuhász, csodálatos kanom van. Ha helyből megugroná a 190 centit, akkor kengurunkak, vagy struccnak hívnám.

Baromi egyszerű, húzd fel a dróthálót 2m magasra, a meglévő kerítés elé szerelj lamellás kerítés elemeket 2900 ft/180x180 cm), nem fogja átugrani a 180 centit.

2013. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
48%
vagy, amit többször linkeltem, kiképző nyakörvet rá, és láthatatlan kerítést. Szegény kutya, ha egy olyan egyszerű és alap dolgot képtelen vagy megoldani, mint a kerítés.
2013. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
48%

Milyen segítséget vártál a kérdés megírásakor?

Ötleteket kerítésépítéshez?

Jaj ne már. Annyira bossazntó, hogy bárki tarthat kutyát.

2013. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

hogy van ez a kiképző nyakörv és láthatatlan kerítés?


légyszí segítsetek..

2013. jún. 16. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!