Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hagyja magát?

Miért nem hagyja magát?

Figyelt kérdés

Van egy négy éves bichon havanese fajtájú kislány kutyánk.Szeretnénk,hogy legyenek kiskutyái,a párja is megvan ( ugyan ilyen fajtájú és korban is megegyező), viszont mégsem hagyja magát.Mindent enged,de amikor oda kerül a sor,hogy "rámászik" a fiú,elzavarja.Miért lehet ez?Van valami megoldás?

Normális válaszokat előre is köszönöm!


2013. jún. 16. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, ha a kutyáknak van törzskönyvük, akkor megkérdezhetem, hogy mi a törzskönyvezett nevük?
2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egykeként született a kutyád az idős házaspárnál, akik egyébként tenyésztők?
2013. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A törzskönyv és a chip nem pláne, hanem az az alap, ha fajtatiszta kutyája van valakinek. A rendszeres orvosi ellátás pedig nem garancia arra, hogy nem ÖRÖKÍT tovább olyan betegséget, ami esetleg neki nincs, csak hordozója.

De az a szomorú, hogy mindennap van itt valaki, aki ilyeneket kérdez és nem érti sehogy sem, hogy kárt okoz a saját kutyájának, a fajtának és közvetve még sok más kutyának is. :( Én speciel elég lemondó vagyok azt illetően, hogy bárkit is meg lehetne győzni. De akkor nézzük a személyes oldalát is: szereted a kiskutyádat? szeretnéd, hogy fájdalmas és megterhelő dolgokon menjen keresztül? kockáztatnál egy csomó betegséget? megrövidítenéd az életét? és ha igen, meg tudod mondani, hogy pontosan milyen célból? mert kiskutya-hiány nincsen ebben az országban, ha ez motiválna.

2013. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
(Illetve a chip természetesen egyébként is alap, csak gyorsan írtam, bocsi.)
2013. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!