Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi számít jó gazdinak egy...

Mi számít jó gazdinak egy kutyánál?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert én pl. minden nap kétóránként kiviszem az udvarra játszani pisilni kakilni a kéthónapos goldimat, etetem naponta négyszer kevéskét, a kutya jó húsban van, szeretgetem, játszok vele kint-bent, hagyom hogy az előszobában aludjon, de rácsapok az orrára ha rosszat csinál, mégis azt mondja anya, hogy nem vagyok jó gazdi... szerintetek min kéne javítanom?
2013. jún. 24. 09:31
1 2 3
 21/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

20-as. Itt most a nagy általánosságról beszélünk és nem arról, hogy néha vannak kivételek.

És ha ez a véleményed akkor az mennyire valószínű, hogy egy girhes alomban mennyi immunbeteg kölyök van.

2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

zsuzsabazsa


először is értelmezhetetlen amit írtál. senki nem beszélt girhes kölyökről. hanem a normál/vékonyabb kontra dundi/súlyfelesleggel rendelkező kölykökön volt a téma. másodszor pedig kispalikee-vel ezt megbeszéltük priviben. részemről a téma lezárva.

2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Dagadt kutyáról sem beszélt senki. Csak te tekerted úgy az egészet, hogy legyen min veszekedni, és most ezen a semmin veszekedsz 3 oldal óta. Úgy látszik ez nálad valami betegség. Mindent jobban kell tudni.
2013. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
67%
Ne írjatok semmit okoskának, én már privátban is letiltottam, mert attól a szintű és mennyiségű áltudományos butaságtól amit ír, az ember feje megfájdul. A lényeg: a testépítőkön nincs zsír, ők egészségesek, ergo a kiskutyákon lévő zsír is egészségtelen. Az hogy a kutya 2 hónapos, a testépítő meg fejlett felnőtt mit számít neki:) Hogy más faj az ember és a kutya, ugyan mit számít az! Levegőnek kell nézni, én is ezt teszem, törlöm is a kérdést a megválaszoltjaim listájából.
2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha már az emberhez hasonlítjuk, az nem jutott eszébe, hogy kisbabáknál is normális, hogy jó húsban vannak (nem kövérek)?
2013. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam neki, de a választ már nem vártam meg, inkább letiltottam:D
2013. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!