Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerek tenyleg gynege...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

A rottweilerek tenyleg gynege kutyak?

Figyelt kérdés
azt mondjak hogy olyan gynege,hogy barmelyik vele azonos meretu kutya elbanna vele...

2013. jún. 29. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz! Erősek, de miert fontos ez?
2013. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

he????

kik mondják ezt?sztem ez tök hülyeség.

2013. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Miert kene barmelyik kutyaval is osszemernie egy rotinak az erejet?
2013. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom, nekem soha nem az jutott róla eszembe hogy gyenge sz*r hanem az hogy jobb ha elkerülöm :D

Ez a kutya neked úgy néz ki mint aki gyenge?

[link]


Tömzsi, tiszta izom az egész, szerintem az egyik legszebb kutya mondom ezt úgy hogy soha az életbe nem mennék a közelébe úgy félek tőle :D Ha ránézek nekem az jut róla eszembe, hogy akármire ráuszítom azt széttépi, legyen akármi.

2013. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nagy testű kutya fizikailag hogy lenne gyenge :)

De minden kutyát másra és másra tenyésztetek ki így más más dologban erősek.

2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egyáltalán nem gyenge kutyák. Ne higgyél te annak aki ezt mondja.
2013. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
:D Aki ezt mondta, vagy nem látott és ismert még rottweilert, vagy valami szaporítós kutyával találkozott! Az én kutyám még csak 9 hónapos, de gyengének aligha mondható...
2013. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

4es!


Amit linkeltél az pont a mai malac orrú, rövid lábú rotti, aki alig bír futni a segéd után... Sajnos ebbe az irányba ment el M.o-on a rottik "tenyésztése".


De alapvetően, egy igazi rotti nem gyenge. Egyébként az sem, amelyiket linkelték, csak hát az nem az igazi rotti.

2013. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
kell hozzá erő hogy meg tudd tartani de egyébként irtó édes kutyusok, ahogy néz azzal az értelmes és okos szemeivel.. :D én egyáltalán nem félek a kutyáktól de azért egy rotinál megkérdezem hogy megsimogathatom-e, pont pénteken volt az állatorvosnál egy fiatal de nem kicsi rotika úgy örült neki hogy hozzáértem :DDD
2013. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem az hogy viadalt akarok csak 1x felhoztam ezt a temat es mondtak hogy pitbull ellen nincs eselye meg semelyik pasztorkutya ellen sem.
2013. jún. 29. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!