Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerek tenyleg gynege...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

A rottweilerek tenyleg gynege kutyak?

Figyelt kérdés
azt mondjak hogy olyan gynege,hogy barmelyik vele azonos meretu kutya elbanna vele...

2013. jún. 29. 22:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
megneztem szlovak oldalakon is [link] ez szerinted jo?amugy az nem en vagyok xD
2013. jún. 30. 13:51
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem unod ezeket a kérdéseket? Szánalmas vagy. Kutyaviadalos szarember..
2013. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, a telkedet kutyák akarják majd háborgatni??Mert a kerdés nem az őrzésről szól. A hangnemből meg vegyél vissza.Írni nem tudsz 2 szót helyesen...
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

1. a gyengesegrol azert beszelek mert a kutyanak erosnek is kell lennie ahhoz hogy vedeni tudjon vagy gyorsnak.

2.a hangnembol teis visszavehetnel hamar arrol beszelunk nezdd meg mit irtal elobb

3.leszarom hogy hogyan irok.okoska...hamar ertelmeset nem is tudsz irni akkor inkabb cipzart a szadra.

2013. júl. 2. 17:30
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha jól kivan képezve 1 spániel vagy puli is megvédi a területet...
2013. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha elrettentésnek kel egy kutya akkor ot van a kaukázusi juhász kutya a gazdáján és a család tagokon kívűl mást nem igen enged a portára de csak erős kezű gazdiknak ajánlott akik tudnak bánni ezzel a fajtával.Az erős kéz alatt nem a kutya testi fenyítésére gondolok.

[link]

De a német juhászkutya is tökéletesen alkalmas házőrzésre és fürgébb mint a roti.

[link]

2013. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
en meg a belga malinoisra is gondoltam mert gyakrabban hasznaljak mintt a nemetjuhaszt.Kaut aôzert nem mert tudom hogy huseges megsem kotodnek annyira a gazdajukhoz mintt egy nemetjuhasz.
2013. júl. 2. 20:30
 28/30 dia1127 ***** válasza:
pont hogy a kauk jobban is kötődnek talán a gazdikhoz, mivel ők a családon kívül senkit nem fogadnak el szinte
2013. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
ja es meg azert nem akarom mert ku*va nagy a bundaja es itt megis sulne nalunk ugy gondolom.
2013. júl. 3. 16:38
 30/30 anonim ***** válasza:

ha örző-védő kutya kell,vegyél komondort.

nagy,erős,nyugodt,kezdő gazdiknak is jó,és a tévhitekkel ellentétben nem eszik olyan sokat,és a bundája ápolása egyszerű.bírja az itteni időjárást,ráadásul nagyon egészséges fajta.

2013. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!