Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerek tenyleg gynege...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

A rottweilerek tenyleg gynege kutyak?

Figyelt kérdés
azt mondjak hogy olyan gynege,hogy barmelyik vele azonos meretu kutya elbanna vele...

2013. jún. 29. 22:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
amugy az hogy lehet hogy megvaltozik a fejuk a tenyesztes soran?
2013. jún. 29. 23:44
 12/30 dia1127 ***** válasza:

természetesen nem gyenge kutya,de ha rá térünk erre a pitbull x rottweiler témára .

hiába nagyok a rotik ha esetleg harcra kerülne a sor a testi fölényük nagyon rövid időn belül a hátrányukra fordulhat mivel ők nem erre lettek tenyésztve, szelektálva a pitbullal ellentétben(elsősorban szarvasmarha terelés volt a dolguk). Olvastam már olyan mérkőzésekről amik 3-4 órán keresztül tartottak, nem hinném h akár egy roti az első 1 órát bírná teljes erő bedobással.

De a kérdésedre vissza térve elsősorban ők munka kutyák nem harcosok, az eszük miatt lettek tenyésztve nem pedig a testi erejük végett. De a félre értést el kerülve , imádom a rotikat is igaz én pit és staff tulaj vagyok :)

2013. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
hat amugy a rottweilert is terelesre szelektaltak nomeg rendorkutyanak is hasznaljak ugyhogy azert szerintem sem egy gyenge kutya de azert a pitbullal szerintem eltudna banni.
2013. jún. 30. 02:12
 14/30 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen ilyeneken gondolkodni, minden kutya olyan lesz, amilyenne neveljuk.

Lehet, hogy egy pitbull vagy egy roti egyutt alszik a gyerekkel, s lehet egy barmilyen jambor kutyabol haraposat, agresszivet nevelni.

2013. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Úgy változik meg a feje, meg az egész teste, hogy elcseszik. Szaporítgatják össze-vissza. Mert azok a "tenyésztők", akik összetesznek két tk-s kutyát, attól még nem lesz jó az utód.


Nézd meg a Daniel rott kutyákat és nézd meg a Siroccó kutyákat pl.

2013. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Deniel rott.. bocsi
2013. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
deha pl. keszulok venni rottweiler akkor a kolyokkutyarol meglehet allapitani hogy milyen lesz az orra ha megno?
2013. jún. 30. 10:57
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg a roti fajtamentoket, biztosan tudnak segiteni. Ne szaporitotol vegyel.
2013. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha a szülőket megnézed és az adott tenyészet kutyáit, akkor láthatod! A két kennel kutyái között semmilyen különbséget nem vettél észre? Mert az elég nagy baj!
2013. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
a Deniel Rottnal az orruk rovidebb es tomzsibb az egesz kutya.
2013. jún. 30. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!