Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hogy gondolkodnak?...

A kutyák hogy gondolkodnak? Mire emlékeznek? Lent példa.

Figyelt kérdés
Az én kutyám menhelyről való, gondolhat e vajon ilyenekre, hogy ő onnét van? Egyáltalán emlékszik e úgymond? Mit gondoltok? Tudom elég érdekes kérdés.
2013. júl. 4. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is menhelyről van. Nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott, szerintem nem gondolkodik azon, hogy régen de rossz volt, most meg de jó. Viszont ha sok kutya közé kerül (mondjuk olyan 40 kutya szaladgál a sulin, vagy a parkban), akkor iszonyat ideges lesz, nyáladzik, teljesen szétesik, ez szerintem a menhely miatt van. Egyszer meg visszavittem, mert épp arra jártunk, ő is a kocsiban volt, gondoltam benézünk, ő meg ne maradjon már addig egyedül a kocsiban. Iszonyatosan ideges lett, jött megint a nyáladzás, felmászott a nyakamba, odabújt, és amíg haza nem indultunk, ott maradt. Soha többet nem viszem el magammal oda.
2013. júl. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
a kutya a pillanatokban él, nincs viszonyitási alapja, abban a helyzetben érzi jól, vagy rosszl magát, ahol éppen van, eléggé érdekállat. (hisz annak idején is a táplálék miatt szegődött az ember mellé). Társit jó és rossz dolgokat. jó példa volt erre a pince. A jó dolgokra pedig a finomságokat osztogató néni.
2013. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Van egy ilyen mondás is: A kutya soha nem felejt.

És ez igaz. Asszociációval, vagyis társításos alapon tanulnak ugyebár. Nagyon sokáig emlékeznek rá, még ha nincs is ismétlés.

2013. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!