Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi erről a videóról a...

Henihund kérdése:

Nektek mi erről a videóról a véleményetek? Nehéz lehet így megtanítani egy kutyát?

Figyelt kérdés

Épp egy huskyt tervezek venni, és nézegettem videókat neten, meg facebookot, és ezt a videót találtam.

Azért ezt emelem ki, mert ez egy magyar videó, és huskyt trükközni még csak külföldi videón láttam, és ez úgy ösztönöz, hogy ha ez a lány meg tudta tanítani, akkor biztos, hogy én is. Nem tűnik nehéznek, bár, lehet, hogy túl könnyen veszem...

Amúgy első kutya lenne. Tudnátok írni véleményt, hogy szerintetek nehéz így tanítani egy kutyát?

és tudnátok írni huskykról? tapasztalat?

Vajon ezzel a kutyával mennyi van foglalkozva? Mennyi időbe telne, míg megtanítanám én is ilyenekre?


https://www.youtube.com/watch?v=V1fGk19ezj4

Minden érdekel!



2013. júl. 5. 14:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... az én huskym kb elsőre megcsinálta a legtöbb trükköt a videóban. Habár pitizni még nem tanítottam...

Első husky-m , nem volt még előtte ilyen jellegű kutyám (más természetesen már volt)

Az ül, fekszik, pacsi, maradsz és hasonló alap trükkök egyből mentek neki. Elsőre. És mi már akkor kezdtük ezeket mondani neki amikor elhoztuk 2 hónaposan,.


Sőt a hangunkat és mozdulatunkat is utánozza ha akarom.

Nagyon okos kutyák, jutalomfalatért bármit megtesz a miénk.


A lányt a videóból ismerem. SOkat foglalkozik a husky-jával, és nagyon ügyesek :)

2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nm lehet olyan nehéz, ha a videós trükök elsőre mentek neki. amugy már néztem ki kennelt, és gyüjtöm a pénzem, hogy amint lesz alom akkor megtudjam venni a huskymat:)
2013. szept. 2. 08:29
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces.

Olvasgatom a husky kulcsszóval feltett kérdéseket, és magamra találok.

Kérdező, jó fej vagy, hogy egy privát levelet kimásolsz egy olyan oldalra, ahol az isten tudja hányan olvassák.

Kár, hogy már nem emlékszek rá, hogy ki lehetsz...

Amúgy elolvasgattam azokat amiket írtatok, és a nevelésével sincs probléma,a trükkök csak egy jó plusz.

Ja, és a videó azért itthoni környezetben van, mert egyedül csináltam, a telefont egy tárgyra helyezve senki se segített a felvételek elkészítésekor. A telefonomat meg nem fogom egy szabad területen a koszba letenni, csak azért, hogy ne itthoniak legyenek a felvételek.

Ezeket a trükköket bárhol megcsinálja. (kivéve a nyelveset:( )

Utolsó előtti?

Ha ismersz engem, írnál privátot?

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik ismerősöm lehetsz.

Meg, ismeretség ide vagy oda, nem hiszem el hogy a kutya mindenféle tanítás nélkül megcsinálja azokat,amiket mi a videóban. Ne menjünk messzire, nem hiszem, hogy első marad vezényszó használatakor a kutya egy helyben maradt volna 5 msp-nél tovább nyugodt környezetben sem. Azért ezt a kijelentést túlzásnak érzem.

2014. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!