Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kutya, miért ítélik...

Pitbull kutya, miért ítélik el sokan a fajtát és az olyan gazdát aki foglalkozik is vele?

Figyelt kérdés
Erős makacs jó erősen kell fogni a kutyát ez tény mint hogy az is hogy sok tudatlan csitri ilyen kutyát vesz és csak nagyzolnak vele de nem foglalkozik vele..! De gondolom az ilyen tudatlan “csitrik“ miatt néznek sokan ferde szemmel az ilyen kutyákra..??! ( Teszem hozzá sok ilyen embert ismerek fele keverék /pit és bull terrier keverék)
2013. júl. 11. 11:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A szivem szakad meg amikor bántják őket!! Ők nem bántást hanem óriási szeretetet érdemelnek!! Azok az emberektól pedig feltudnák robbani akik nem is ismerik a fajtát és lehorják a sárga földig..! Elég sok fajta kutyával találkoztam már fiatal korom

ellenére..nekünk is volt jó pár és szerencsésnek mondom magam mert olyan helyen lakom ahol nagyon sok az állat..!

Nagyon sokan rám is ferde szemmel néznek mert ilyen kutyám van lány létemre pitem van. Sokat viszem emberek illetve állatok körébe és rendessen van szocializálva ami nagyon fontos lenne MINDEN FAJTA KUTYÁNÁL... de sokan tesznek magasról a kutya nevelésre..A piteket bántják a mai napig és mindenféle rosszindulatú megjegyzéseket aggatnak rájuk holott beszélhetnénk a német juhászokról félre értés ne essék imádom őket DE volt nekünk is egy befogadott nj-unk ami csak ugy 2 alkalommal elkapta a húgom kezét és elég mélyre nyomta a fogacskáját.. és engem is harapott már meg kutya nem egyszer és szintén német j szoval... akkor mondjuk rájuk is hogy vérengző fenevad? Tiltsuk be a tartását?? Hmm? Neem mert ő német juhász egy pitbull meg pitbull..

Nem értem az emberi gondolkodást!! És a rosszindulatú embereket.. akik nem is ismerik ezeket a kutyákat

2013. júl. 13. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!