Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi az álomkutyátok?...

Nektek mi az álomkutyátok? Milyen fajta kutyát akarnátok hogy a tiétek legyen?

Figyelt kérdés
Nekem katalán pásztor vagy kangal kellene a legjobban
2013. júl. 24. 01:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor is számít ha már meg van? Nekem a mudi, 3 van belőle.

A másik a dobermann, hlland juhász, aussie. Azok még messze vannak.

2013. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mentett keverékek

Német juhászkutya(munkavonalú!!)

Dobermann

Mudi

Uszkár

:)

2013. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Csakis a Dobermann! Van, volt és lesz is mindig :)
2013. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék egy Ír farkaskutyát. Sajnos egyelőre nem olyan környéken lakunk, ahol bátran tartanám :/ Most egy keverékem és egy rotim van.
2013. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia,az én állom fajtám nem kutya fajta,hanem a Farkas!De ha már kutyákból kéne választani,akkor Amerikai Red Rose Pitbull terrier,vagy Chocolate Dobermann lenne :D Személyiségileg és külsőre is :)

Üdv : 17/L

2013. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Nekem mudi volt az álomkutyám, de a mostani kutya meg maga az álom:) (aussie) A shiba és a basenji is nagyon tetszik.
2013. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van egy pár fajta, ami különösen tetszik, de azt hiszem, mindig mentett kutyáim lesznek. Egyébként néhány tulajdonság, amit nagyon szeretek egy kutyában: -nagytestű, -domináns, -gazdacentrikus, -fekete, -idegenekkel tartózkodó, -intelligens. Kb. ennyi.
2013. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem az eurázsiai az álomkutyám, már vagy tíz éve eldöntöttem, hogy olyanom lesz, pedig még csak kislány voltam akkor :) Ezt a fajtát viszont szinte lehetetlen beszerezni. Tetszik még az orosz agár is, őket viszont a család és a párom is csúnyának tartja, úgyhogy meg vagyok lőve :D Bár menhelyeken is igen helyes kutyákat találni.
2013. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy négyes listám van,de a fekete labrador az első az elsők közt.Utána:aussie,husky,mudi:))
2013. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!