Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltassunk egy harci...

Hogyan sétáltassunk egy harci kutyát az utcán?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy egy hétköznapi kutyás vagy nem kutyás embernek milyen elvárásai vannak egy harcikutyással szemben, ha az kiment a kutyájával az utcára.

2013. júl. 24. 12:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes velük leállni "vitázni" . 1x tettem ilyet kezembe is nyomott egy 30 ezres csekket!R*hadjanak meg.Ja szájkosár ügybe is volt gondom már.Ez a vászon szájkosara van a kutyámnak.Na ebbe is belekötöttek.Hogy ez nem szájkosár.Vegyek rá fém szájkosarat vagy legközelebb is a vásznas lesz akkor kapom a csekket. :@
2013. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Én leálltam és bármikor le is állnék vitázni. Konkrétan a kezébe nyomtam a kinyomtatott jogszabályt és megmutattam neki, hogy mi az amit ő rosszul gondol.
2013. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Belinkelhetnéd nekem is a hatályos jelenlegi jogszabályt és alkalmaznám én is!!!Ha megkérhetem a kommentezőket megnéznétek ezt a linket és válaszolnátok a feltett kérdésemre??Hátha tudtok segíteni.Köszönöm! http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4665694-amsta..
2013. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Amikor én leálltam velük vitázni, akkor még a helyi önkormányzati rendelet volt érvényben, úgyhogy nekem arról kellett meggyőznöm őt, hogy a kutya fajtája nem az aminek ő hiszi.

2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
THX
2013. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
53%
Azért rendőrrel szemben nehéz nyerni. Ha bírságol, az ő szava van a tieddel szemben, és neki fognak igazt adni. (Édesapám közúti ügyben állt le velük vitázni, 50ezer, mert rendőr pirosban ment át, ő meg épphogy sárgában.) Az sajnos igaz, hogy ilyenkor "okosabb enged", tehát nincs mit tenni, szájkosár... de egy kinyomtaott rendelet sem árt, bár azt ki visz magával?
2013. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem magammal. A közúti szabálysértés az más tészta, főleg ha valóban megvalósult. A szájkosár meg nem kell, táhát nyugodtan le lehet állni vitázni.
2013. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 tomi papa válasza:
13%
figyelj az atol füg mien a kutya ha harci kutya alat pitbult vagy staffit értesz senkinek semi köze hogy hogy sétáltatod ha viszont jártas a harcban akor is én nekem sikerült egy gladiátor rotibol házörzöt csinálni szoval szard le mit mondanak csak nyugotan vid amég csak támad nem szolnak érte
2013. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
51%
Harci kutya? Nèzzetek utána hogy mire tenyèsztettèk ki az amstaffot az 1800-as èvekbe ès utána nèzzètek meg hogy a csivavákat mièrt tenyèsztettèk ki a háboruba.Mert akkor a csivava is harci kutya???
2013. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
0%
szájkosárral,szorosan magad mellett.
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!