Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyájára ébredünk...

Szomszéd kutyájára ébredünk hónapok óta hajnalban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állatbarát vagyok, de ezt már nem bírjuk. Nyár, nyitva vannak az ablakaink a meleg miatt. A szomszéd pedig hajnalanta viszi sétálni a kutyáját. Az ő elmondása szerint is neveletlen a kutyája, nem tudja és nem is nagyon akarja csitítani. Minden sétálást hatalmas kétségbe esett vinnyogás előz meg (farkas kutya keverék). És mivel a Börzsönyben lakunk üdülőterületen (nagy a csend egész addig) az összes szomszéd erre ébred velünk együtt. Ma reggel 5.15-kor, múltkoriban 4.25- kor. Ez hetente 4-5 alkalommal. Szerintem már száznál többször ébresztett minket. Beszéltem vele kedvesen, de nem hajlandó áttenni délutánra a sétáltatást. Ragaszkodik a hajnalihoz (pici néni, nagy kutya, rővid pórázon, végigrángatják egymást az utcában) Miközben a kutyus egész éjjel szabadon van egy nagy telken. Mit tehetnék?
2013. júl. 25. 06:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kakas volt az, Baloghné!
2013. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!