Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky? Boldog lenne?

Husky? Boldog lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy huskyt a nagymamámhoz, mert nálunk nem lehet. A nagyimnál már van egy hím kutya. Nagyon nagy kert¨¨uk van. Hátul zöldségek vannak. Disznó, tyúkok is vannak. A husky nem próbálná meg levadászni őket? Kint tartanám, mert be nem engedik. Tudom, hogy a husky nem házörző ,sokat kell vele foglalkozni és nagy a mozgás igénye. A házunk pont a falu végén van, mögötte indul egy út a határba és a erdőbe vezet. Egy folyó is folyik arra, meg egy kis tavacska is útba kerülne. Minden este járok futni, este is elmehetnék érte a másik kutyámmal és hárman játszanának. Az iskola évben, ha vége az óráknak a nagymamámhoz megyek és 4-ig nála vagyok, mert az apukám otthon dolgozik. Fél kettőtől négyig a kutyákkal foglalkoznák. A szomszéd kerítése elég alacsony. A jelenlegi kiskutyám is át tud rajta ugrani,, gondolom ez egy huskynak se okozna nehézséget. Tegyek szeges drótot a tetejére? Vagy mit tegyek? Létezik olyan, hogy fogamzás gátló inekció? Hallottam róla, de nem sokat. Lehet, hogy később ivartalanítok, amikor megveszem még nem lesz rá pénzem. Apukám egyik tenyésztő ismerősétől venném a kutyát. Meg kell neki tál, valami fekvő hely, kölyök táp, majd felnőtt táp, oltások! Szerintetek egy husky így boldog lenne? Nagy kertben, egy kutyatársal aki mindig vele van, napi sétával a határban, este jönne egy másik kutya látogatóba, hétvégén hosszú séták a barátnőimmel, meg vele. Télen (hámmal!) húzhassa az kistestvérem meg az unoka testvérem.

2013. júl. 27. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az utolsónál ez a kép nagyon igaz. Meg is osztottam.:) Bár kétlem, hogy az agyatlanok ezt felfognák, hiszen nekik úgy is mindenért a kutya a felelős..



Nem lenne boldog egy husky. Ez mind szép és jó, amit irsz, de be is tartanád? Mert itt leirni én is sok mindent tudok. Van már egy kutyátok, akit nem tudtatok megnevelni, szökik stb. és te komolyan huskyt akarsz?? Ne viccelj már, nem is birnál el vele. Ha nem viszed sétálni rombolni fog, nagyon nagy a vadászösztöne, aztán búcsút mondhattok a csirkéknek, na meg a szomszéd is, mert a keritésetek nem akadály neki. Ne akarj igy huskyt, Úgy is rossz vége lenne az egésznek, és csak a kutya szivná meg a dolgot, mert vagy menhely, vagy altatás várna szerencsétlenre. Majd ha megnevelted a másik kutyádat, akkor gondolkozhatsz talán egy huskyn... Talán.. Az ilyen kezébe ne kerüljön a kedvenc fajtám, mert az ilyenektől kering a jó hire, akik megvették, mert jaj de szép, jaj de cuki, aztán fingjuk sincsen a kutyanevelésről és a kutya lesz az őrült, neveletlen, buta, hiperaktiv, szar fajta, mert nem olyan kerti diszként viselkedik ahogyan ők elképzelik. Érdekes, hogy ahol értenek a kutyákhoz, meg foglalkoznak velük, olyanok mint egy angyal...

2013. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én értek a kutyákhoz, és foglalkozom vele, de erős túlzás lenne rá azt mondani, hogy angyal:) Inkább egy önfejű, ravasz kis ördög.
2013. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Neked ha jól tudom az előző gazdi már elrontotta és úgy vetted magadhoz nem?:) Lehet ha nálad lett volna elejétől fogva jobb lenne, vagy hát nem tudom. Tényleg elég ravaszak egyébként, helyén van az eszük.:D
2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, de most már szerencsére nagyjából helyretettem, de azért mindig benne van a kis fejében a próbálkozás:)
2013. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz is mindig..:D
2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!