Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megvegyem?

Szerintetek megvegyem?

Figyelt kérdés
Az apródon hirdetnek egy 3 hónapos kiskutyát.Szülei nagyon szépek,de csak az egyik törzskönyves. Drága fajta,de ők hobbi célra ivartalanítási szerződéssel adnák 30000ft-ért.A "tenyésztő" garanciát vállal a kiskutya további egészségére,mert állítólag ismeri a szülők felmenőit,és azok szűrve vannak betegségekre.Jelenleg 3 oltása és chipje van a kutyusnak,és már elkezdték vele az alapokat,már tud ülni,feküdni,sőt ugatni is parancsra.Rendszeresen sétáltatják.
2013. júl. 28. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg azt kapod válaszként, hogy ne...meg szaporító. Viszont szerintem igen korrekt amit leírtál a szerződésről, stb.

Amúgy miért itt vársz megerősítést, hogy vedd, vagy ne vedd? Te döntésed, kell-e így a kutya, vagy sem.

2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha tetszik a kutya vedd, leírásod alapján tényleg jó árban van!

Egyébként milyen fajta a kutyus?

2013. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Cavalier king charles spániel.
2013. júl. 28. 14:30
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem menj el és nézd meg, figyeld meg a viselkedését. Akkor úgy is látod, hogy valójában milyen. Ha tetszik, akkor pedig vidd haza. :)

Fura kicsit, hogy apródon van de elég korrekt a mostani gazdi, hogy így adja el. Egy szaporító nem foglalkozik ennyit a kutyákkal.

2013. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az unokahugom is így vett cavalier kutyust. Teljesen korekt szerződést kapott, minden rendben volt. Esetleg nem Győr környékén van a hirdető? Mert akkor ugyanonan vennéd, a fickó nagyon rendben van.
2013. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mutass linket!
2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én már telefonon hívtam,így tudom a legújabb infókat.Az apródos hirdetést nem találom.Az expresszen viszont fenn van.Ott még 40000ft ért.Nem tudom linkelni.
2013. júl. 28. 16:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem ők azok véletlenűl? [link] Az unokahugomé tőllúk van, nagyon korrektek votak.
2013. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem ők,alattuk van kettővel.Akit te linkeltél,rengeteg cavalierjük van.Abból kb egy pár tetszik.Akit én néztem,ott nagyon tetszenek a szülők,főleg az apa.Azt mondta a nő,hogy bármikor mehetek bármilyen kérdéssel,kéréssel segít mindenben.Holnap elmegyek megnézem személyesen.
2013. júl. 28. 16:55
 10/17 sippara ***** válasza:
59%

Fogalmazzuk kicsit át, hogy valamivel tisztábban láss:


"Az apródon hirdetnek egy fél éves autót. A garázs nagyon szép rendben van tartva, de az autónak nincs semmilyen papírja. Ugyan egy Mustang meglehetősen drága autó, az eladó odaadja félmillióért, és garanciát vállal rá, hogy működik, mert látott már más Mustangokat, és mind működött, még érvényes műszakijuk is volt. Az autó szépen ki van takarítva, vadonatúj kerekei vannak, és jó kis motorja."


Őszintén... Megvennéd?

2013. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!