Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát javasoltok,...

Milyen kutyafajtát javasoltok, amit otthon lehet hagyni egyedül 8-10 órára?

Figyelt kérdés
Panelházban lakok, egyedül. Nem feltétlen kis termetű kutyára gondoltam, közepeset jobban szeretnék, nagy termetűnek meg gondolom túl kicsi maga a lakás.

2013. júl. 30. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Macilaci: azért mert neked Újfundlandid van, még nem biztos hogy másnak is bejön. Ha valaki nem ragaszkodik semmilyen fajtához, csak egy kutya kell neki, akit szerethet az sétáljon el szépen a menhelyre!!!!!!!!!!!!

Fajtán belül is eltérő jellemű kutyákat találhatunk, lehet hogy a te kutyád nyugodt természetű, de nem biztos hogy az övé is az lesz, ha ezt a fajtát választaná.

Meg miért tukmálod mindenkire az Újfundlandit? Örülj, hogy neked ilyen kutyád van (bár jobban eltudom képzelni, hogy csak újfundlandira ütő kutyád van), de ne tukmáld másra. Nekem is van egy imádott fajtám, de inkább lebeszélem róla ez embereket, mintsem hogy rábeszéljem őket, mivel nem is akarom hogy divatkutya legyen.

2013. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

igen és ti honnan tudjátok hogy akérdezőnek mi ajó? Itt nemarról van szó hogy nekem mim van amúgy német juhászkutyám van ha tudni akarod.A kérdező meg ezt írta

Nem feltétlen kis termetű kutyára gondoltam, közepeset jobban szeretnék, nagy termetűnek meg gondolom túl kicsi maga a lakás.

És mivel az újfulandinak nincs túl nagy mozgásigénye lakásban is elvan ha megvan az a napi kb 2 órahossza séta neki.És ha van kedve a szórével foglakozni akkor semmi gond.

Ha akérdezőnek kis testű kutya kellene nem írtam voln újfullandit bene akérdésbe hogy közepes vagy nagy testút szeretni mit nem értetek ezen?A videóban is ott van hogy akár egy bérházi lakásban is elven akkor most minek hőbörögtök hogy nagytestűt nem lehet!

2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
És igen az újfunllandik 90 százaléka nyugodt természetű nem szaporítótól kell veni hanem tenyésztőtől és ő kiválasztja a megfelelő kölyköt az elváreásoknak!Egy csivavával elentétben sokal nyugodtab kutya .Mi bajotok azal ha valaki nagytestű kutyát akar.Amúgy meg még mindig nem tudtátok megcáfolni miért nem jó az újfullandi lakásba a méretén és a szőrén kívűl. OKOSOK!
2013. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én ismerek olyan embert akinek 1 roti-ja és 1 pitbull-ja van a panelban...Szegény már megőrült majdnem.Amúgy a nagy kutyák nem jók panelba hiába okosak.Az se jó aminek nagyon hullik a szőre.Nekem van 1 ölebem, aki nem hullajtja a szőrét és nagyon aranyos.
2013. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak azt makogjátok hogy nem való de semmi ellenérvet nem tudtok felhozni hogy miért. Én a linkeltem egy videót abban benne van hogy a nyufi elvan lakásban is ,de ti csak ugyan azt szajkózátok nagy testű nem való lakásba de semmi konkrétumot nem tudtok felhozni csak a szőrt meg a méretet.Arról meg nem a nagytestű kutyák tehetnek ha a gazdájuk lusta velük foglalkozni és a kutyák neveletlenek ,ingerültek lesznek.A kis patkánykutyák azért vannak jobban el mert nincs eszük vagyis buták.Nyugodtan lelehet pontozni ebből is látszik hogy nekem van igazam mert fáj nektek az igazság!
2013. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!