Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisméretű terriereim vannak...

Kisméretű terriereim vannak (Yokik), de szeretnék őrkutyának itthonra egy pitbullt. Tapasztalatok? Ha igen, miért jó ötlet, ha nem, akkor miért rossz? (ne pletykára alapozzatok, az nem érdekel! )

Figyelt kérdés
saját tapasztalatok érdekelnek. nem bántja e a kiskutyákat? volt már mellettünk nagykutya, de nem "harci kutya". nagyon jól értek a kutyákhoz, de pitbullom még nemvolt, tudom, hogy kemény kutyák, fegyelem kell nekik, de azért ott van bennem, hogy rossz híre van a fajtának, nem szeretném ha ez a kiskutyáim életébe kerülne... segítsetek kicsit.

2013. aug. 3. 14:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
honnan tudjam a pedigréjét? nincs nálam.. Kovács Róbert a tenyésztő neve.
2013. aug. 6. 02:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Ott vagyok egy ideje a pites világban, de erről a fickóról még nem hallottam, mondjuk ettől még lehet ő pit tenyésztő.


A "teszt" meg simán lehet épített munka is. Ugyanis a kutya a franciabunda mögött is képes felismerni a gazdáját, próbáltak már így kutyát tesztelni - nyers kutyát aki még nem látott ilyet - a gazda felvette a franciabundát és odament a kutyához. A kutya először nekiugrott, aztán észrevette hogy az a gazda.


Másik meg hogy a franciabunda anyaga is ugyanaz mint bármelyik tépőnek vagy csibészkarnak, egy rendszeresen párnáztatott, csibészeltetett kutya ugyanígy képes rámenni és nem azért, mert bátor.

2013. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem meg ha pitet akarsz...kicsit vegyél ne nagyot,kicsit te neveled olyanná amilyenné akarod,ne csodálkozz ha egyszer csak majd bekattan a nagy és széttépi a piciket...:S
2013. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az én bullom ha j nyílik a kapu rögtön odarohan és ugrálva ugat,majd megfeszül és úgy ugat,közben hátranéz hogy jövünk-e,úgy gondolom,ha az illető továbbjönne akkor lehet harapna is.Ha napközbe nálunk a kapu nyitva van,akkor a kutya csak akkor van szabadon ha mi is kint vagyunk.A kiskutyára visszatérve,a mi kutyán se kis termetűt, se nagy termetű kutyát nem bántott soha,ebekkel nagyon barátságos,de én így neveltem,mert ki tudja mikor hozok neki egy társat,plusz a két kislányomat is imádja.Hiedelmekkel ellentétben sztem tökéletes kutya.

Ahogy a mondás tartja: Nincs rossz kutya,csak tudatlan,hozzá nem értő gazdi...Ne félj a fajtától,igenis jól kezelhető..

2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!