Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farokvágás megengedett a...

Farokvágás megengedett a kutyusomnál?

Figyelt kérdés
törpe pincser kiskutya jön hamarosan haza hozzánk...és kiváncsi vagyok hogy lehetne-e neki a farokvágás..persze állatorvosnál is rákérdezek majd...de kiváncsi vagyok az itteni véleményekre.meg hát nem tudom hogy egyáltalán lehet-e...mennyi idos korban...és hogy kb mennyi ennek az ára....??köszi a válaszokat!

2013. aug. 5. 09:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
" De tuti találni fogsz valami pénzéhes állatorvost, akit elég lefizetned " ERRE csak annyit szeretnék reagálni...hogy NEM, NEM IGY LESZ!Én nem vagyok olyan...de akinek olyan kutyafajtája lesz akinél általános a pici karok akkor mindenkinek megfordul a fejében....nekem is megfordult a fejemben....sőt megsugom hogy lehet meg sem csináltattam volna akkor sem ha engedélyeznék mélyaltatásban..akkor sem ...csak kiváncsi voltam....hogy lehetne-e egyáltalán....nem kell letámadni.érdeklődtem.
2013. aug. 5. 09:37
 12/55 anonim ***** válasza:
2%
Diesel23 és szerinted 7 napos kora előtt adják oda a kutyát a gazdájának? Gratulálok... Te sem láttál még állatot közelről.
2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt ugy értette hogy a tenyésztő elvihette volna levágatni a farkukat 7 napos korukig...nem ugy hogy 7 naposan az ujj gazdánál....nem értem hogy miért támadnak az emberek egyből a másikra....biztos vagyok benne hogy nem ugy értette hogy 7 naposan elválasztani az anyjától....
2013. aug. 5. 09:41
 14/55 anonim ***** válasza:
12%
Diese23 mert biztos nincs még 7 napos az a kutya, amelyiket már elválasztanak az anyjától, mi? :D A kérdezővel együtt annyi eszetek van, mint egy romlott tökfőzeléknek.
2013. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
83%

(9) A 41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet 16. §-a a következõ (5) bekezdéssel egészül ki:

„(5) Eb küllemének megváltoztatása érdekében farok kurtítás végezhetõ, az eb hét napos koráig.


De annyira jó hogy ilyen qrva okos itt mindenki.. Fület nem lehet farkat lehet...

2013. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Jaaaj neked mi a bajod? Itt éled ki magad? Egyébként 8 hetes lesz amikor elhozzuk.augusztus 16. án! Most miért oltasz le hogy nincs eszem? :D De komolyan kérdezem....ennyire felháborodtál egy kérdésen?
2013. aug. 5. 09:43
 17/55 anonim ***** válasza:
13%
diesel23 is nagyon értelmes lehet, ha egy már gazdához kerülő kutyáról azt feltételezi, hogy nincs még 7 napos... Imádom ezt az oldalt. igazi lángelmékre lehet itt akadni.
2013. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem teljesen félreértelmezte itt a dolgokat...ki mondta hogy 7 napos és már az ujj gazdánál van??Diesel is csak annyit irt hogy 7 napos korig lehet.értelmes választ adott a kérdésre....te meg jössz itt a hülyeségeddel már bocsi :D
2013. aug. 5. 09:45
 19/55 anonim ***** válasza:
83%

ő már nem viheti el vágatni... ez benne van abban hogy 7napos korig lehet mivel 8hétnél előbb nem kaphatná meg..


DE ha szeretné és egyeztet előre a tenyésztővel akkor lehetősége van rá......


Azt hogy ti nem tudtok értelmezni egy mondatot az nem az én hibám..

Abból meg hogy hamarosan jön egy kiskutya még nem fetétlenül jön le az hogy pl megszülettek azok a kiskutyák......... tehát elképzelhető hogy vágott farkú legyen a kölyök..

2013. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Diesel miért feltételezné hogy nállam van a kutya????SIMÁN CSAQK VÁLASZOLT HOGY 7 NAPOS KORIG LEHET....OLVASD MÁR VISSZA!
2013. aug. 5. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!