Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farokvágás megengedett a...

Farokvágás megengedett a kutyusomnál?

Figyelt kérdés
törpe pincser kiskutya jön hamarosan haza hozzánk...és kiváncsi vagyok hogy lehetne-e neki a farokvágás..persze állatorvosnál is rákérdezek majd...de kiváncsi vagyok az itteni véleményekre.meg hát nem tudom hogy egyáltalán lehet-e...mennyi idos korban...és hogy kb mennyi ennek az ára....??köszi a válaszokat!

2013. aug. 5. 09:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
2013. aug. 5. 10:01
 32/55 A kérdező kommentje:
Itt pár napos....Juli 22. én születtek!
2013. aug. 5. 10:03
 33/55 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan lett volna szíved levágatni a farkát???
2013. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
35%
Ha a tulaj is úgy gondolta volna,vágatta volna,de szerencsére egyre többen gondolják azt,hogy a kutya esztétikai okokból történő csonkítása állatkínzás.
2013. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Figyelj...ha itt azt mondtátok volna hogy nem egy nagy beavatkozás...hamar megvan...és mondjuk 3 honapos korig engedett...akkor esetleg megkérdeztem volna az állat orvost hogy mit javasol....de mivel itt (mondjuk ugy) "lebeszéltetek" errol...mostmár biztos hogy nem csinálok vágatom le a farkát....viszont van egy testvére..akinek eltört a farka mert az anyakutya ráléphetett....ott gondolom javasolt is lehet a dolog...nem?
2013. aug. 5. 10:11
 36/55 A kérdező kommentje:
2013. aug. 5. 10:12
 37/55 A kérdező kommentje:
ez a kép most pénteken készült!
2013. aug. 5. 10:12
 38/55 A kérdező kommentje:

[link]



ez azthiszem a második látogatásnál volt.....

2013. aug. 5. 10:16
 39/55 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk az ambuloknál az alom egyharamadának kb vágva volt a farka, mert már törött farokkal születtek és zavarta volna őket.. nem csak azért vágunk farkat mert az menő..
2013. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Hűű, de elszabadultak itt az indulatok. Diesel válaszát hadd értelmezzem. Ha 7 napos korig lehet és a kutya hamarosan megy a kérdezőhöz, akkor már nem lehet. Ennyi.


Kérdező: Erről lekéstél, de örülj neki, hogy nem volt farokvágás! Csomó pincsert ismerek (vágott farkút és vágatlant is), szerintem abszolút jól néznek ki úgy, ahogy vannak természetesen (meg egyébként is szuper kutyák:)). Nem beszélve arról, hogy a faroknak fontos szerepe van a kutyák közti kommunikációban is.

2013. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!