Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan akadtam ki a nagymamámra?

Jogosan akadtam ki a nagymamámra?

Figyelt kérdés

Szerintem jó témába írom a kérdést, de ha nem akkor a modenátorok átrakják.


Szóval én nagyon szeretem a nagymamám és tényleg sokat köszönhetek neki, de nem bírom amit a kutyámmal csinál. Az egész két hónapja kezdődött mikor megtudta, hogy kapok egy kutyát, az volt a reakciója, hogy "ha kutyád lesz ide többet nem jövök" na nekem már ez se tetszett. Aztán kb. 2 hónapja megkaptam a kutyust persze azóta is jár hozzánk, de beteges amit csinál. Ha ül és a kutya közeledik felé már ordít, hogy "mi bajod van? Bolond vagy?" nekem meg mondja, hogy nézzem már a kutyát hát nem normális, hogy elindult felé. Akkor betegesen figyeli, hogy hol van a kutya és ha ránéz a már pánikol. Múltkor hozzáért a kutya, mert elment mellette és akkor ordít a kutyának, hogy mekkora idióta, hogy hozzáért, majd jött lemosni a lábát. A kutya jól nevelt, nem ugrál, nem harap és nagyim se fél tőle, inkább undorodik vagy nemtudom.

És a másik, hogy mindenbe beleszól, hogy mikor sétáltatom, hogy mikor etetem, hogy hogy nevelem, hány naponta fürdetem. Hát hagy döntsem már el én. Ha simogatom akkor már gúnyosan odaszól, hogy "nyald már ki a seggét". Nem egyszer volt ezekből veszekedés és mindig nekem van leliismeretfurdalásom. Mit tegyek?


2013. aug. 7. 21:08
1 2 3 4
 11/34 Valletta ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, ne legyen bűntudatod. Én képtelen lennék elviselni ezeket a beszólásokat,kettőt szólna és penderülne is kifelé. Még szerencse, hogy elmúltam 18, azt engedek be a házamba, akit akarok, rokoni kapcsolat ide vagy oda.
2013. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kellene hogy fodlalkozzanak vele. Az én anyósom is cseszegtette a fiamat, meg a lányomat is a kutyáik miatt. Nállunk is voltak durva beszólások, kb azon a szinten mint nállatok. Nos én leállítottam nagyit egyszer és mindenkorra, majd közöltem hogyha nem hagyja abba akkor kénytelen lesz válalni a következményeket. Konkrétan azt hogy az unkái ellene fordulnak és akkor majd nézegethet. Hozzáteszem e gyerekeim nem kicsik 21 és 23 évesek. Azóta jelenősen csökkentek ezek a kirohanásai.
2013. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek szeretnie a kutyákat, de ez túlzás, sőt felháborító.

Csodállak, hogy még nem küldted el a francba. Az én nagyim sem szereti igazából a kutyákat, de ha eljön hozzánk, tudomásul veszi, hogy ez a mi életterünk, a kutya hozzám tartozik, szóval ő is megsimogatja.

Ha úgy viselkedne, ahogyan a nagymamád, akkor minden alkalommal elmennék otthonról, ha ő ott van.

2013. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Az én nagyim is ilyen!!!Nekünk Perzsa cicánk van. És mikor eljön hozzánk gyakran tesz sértő megjegyzéseket mint pl.:Hogy elkényezteted!!! Macseknak kifelé p*cs**ába az udvarra!! Macskatáp!!!Csont és halszálka az any*dat!!
2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Érdekes,miért ilyen agreszív a nagyi a kutyával.Valószínű,hogy teljesen más az elképzelése arról,hogyan kellene egy kutyát nevelni és arról is,hol a helye.Az biztos irritálja,hogy jóval magasabb a kutya becsülete,mint az számára még elfogadható,talán még féltékeny is rá.Szerintem foglalkozz többet a nagyival,érezze,hogy még mindig szereted.
2013. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! És ezeket direkt komolyan gondolja!! Már nem egyszer történt ,hogy elutaztam és ő gondozta a cicát. Mi történt?! Az udvarra tette!! A PERZSÁT!!! 700 euróért vettem!!! És nézem én nem fogyott a macskatáp????!! Mivel etette??? Tejeskenyérrel és ebédmaradékkal. Asztán meg felhivtam hogy hogy van a cica. IDÉZEM:

-SZia! Hogy van a cicám???

-Jól!Nincs melege!-mama-én

-Hogyhogy nincs melege??!-én

-Lelocsoltam a kényes uraságát!-mama

2013. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Durva!!
2013. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én a 22:34-es vagyok!! Bocs még irtam te irtál!!
2013. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%

Amit az állatra mond hogy bolond meg ilyesmi az igazából rá igaz, mert aki ilyeneket mond az nem normális.

Ezek beteg sérült emberek, így kell hozzájuk állni.

Féltékenyek az állatra hogy annak jobb sorsa van mint neki mondjuk gyerek korában volt, vagy most van.

Féltékenyek arra hogy több szeretet kapnak mint ők, csak annyi eszük már nincs hogy ahelyett magukon változtatnának, inkább az állatot meg a gazdáját kezdik ki. Primitív emberek nem sokat lehet velük tenni, azon kívül hogy kijelölöd a határokat és ha azon átlép elküldöd a francba, persze csak fokozatosan.

2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Collie ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem szereti a kutyákat nem egyenlő azzal, hogy az unokáját emiatt kicsinálja idegileg, sőt még gúnyolódik. Lehet ezt azzal magyarázni, hogy öreg már, de az is lehet, hogy egyszerűen rosszindulatú a vénlány. Ültesd le, beszélj vele, és ne fogd vissza magad. Ami a szíveden, az a szádon! Tisztelni kell a tőlünk idősebbeket, pláne ha rokon, de ha tőlük nem kapjuk meg a tiszteletet, akkor....nyalják ki a s.eggem, ahogy a nagyid fogalmazott. Úgyhogy szedd össze magad! :)
2013. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!