Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan akadtam ki a nagymamámra?

Jogosan akadtam ki a nagymamámra?

Figyelt kérdés

Szerintem jó témába írom a kérdést, de ha nem akkor a modenátorok átrakják.


Szóval én nagyon szeretem a nagymamám és tényleg sokat köszönhetek neki, de nem bírom amit a kutyámmal csinál. Az egész két hónapja kezdődött mikor megtudta, hogy kapok egy kutyát, az volt a reakciója, hogy "ha kutyád lesz ide többet nem jövök" na nekem már ez se tetszett. Aztán kb. 2 hónapja megkaptam a kutyust persze azóta is jár hozzánk, de beteges amit csinál. Ha ül és a kutya közeledik felé már ordít, hogy "mi bajod van? Bolond vagy?" nekem meg mondja, hogy nézzem már a kutyát hát nem normális, hogy elindult felé. Akkor betegesen figyeli, hogy hol van a kutya és ha ránéz a már pánikol. Múltkor hozzáért a kutya, mert elment mellette és akkor ordít a kutyának, hogy mekkora idióta, hogy hozzáért, majd jött lemosni a lábát. A kutya jól nevelt, nem ugrál, nem harap és nagyim se fél tőle, inkább undorodik vagy nemtudom.

És a másik, hogy mindenbe beleszól, hogy mikor sétáltatom, hogy mikor etetem, hogy hogy nevelem, hány naponta fürdetem. Hát hagy döntsem már el én. Ha simogatom akkor már gúnyosan odaszól, hogy "nyald már ki a seggét". Nem egyszer volt ezekből veszekedés és mindig nekem van leliismeretfurdalásom. Mit tegyek?


2013. aug. 7. 21:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Az én nagyszuleim nem ennyire ilyenek, de ok is úgymond régimódiak a kutyatartásban. Nem mehet fel még a teraszra sem, szerintuk simogassam kevesebbet, mert így rossz lesz. Amúgy az o kutyájuknál jólneveltebb kutyát még nem láttam. De túl félénk. Mert igaz, hogy elég szigorúak hozzá, de nem adnak neki elég szeretetet. Szerintem még ennél is félénkebb lenne, ha én nem simogatnám sokszor. Amúgy kb fél évesen vették, és régen a régi gazdái verték a kutyát. Láncon volt tartva. Szerintem innen is jon a félénksége. De amikor sokat vagyok vele, akkor látom rajta, hogy úgymond "bátrabb" lesz. És akkor kijonnek a mamáék és mindig elzavarják. Ott simogatom, és rászólnak h "menj a helyedre" ilyenkor persze mindig mondom, hogy mért kellett elzavarni, most nem csinált semmi rosszat, csak simogattam. De a mamáékhoz annyira nem is megy oda, csak hozzám. De ettol még nekem is szót fogad. Amikor a mamáék jonnek hozzánk, akkor mindig hátra akarják zavarni a kutyánkat, de persze nekik nem fogad szót :D de ettol még nem csinálják azt amit a te nagymamád. Ha azt csinálná, tuti beszólnék :D

Fuu boccs hogy egy regényt írtam :D A lényeg, hogy az idosebeknek mindig régimódibb hozzáállásuk lesz a kutyákhoz. Mert szerintuk nem társak, csak sima állatok. És aki társnak veszi a kutyát, sokszor fel tudnak rajta háborodni. Nekem ez a véleményem. :)

2013. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
na hogy viselkedett a nagyi a szalonnasütésen??:)
2013. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

11:19es: van benne valami, bar vannak idosek akik imadjak a kutyakat, enis ismerek olyat:)

A szalonnasutesen mindenki nagyon sokat nevetett:D Mindenki, aki ott volt el volt ajulva, hogy milyen aranyos, meg milyen okos kutya (eszebe se jutott beleenni a kajakba), de a tobbiek megis adni akartak neki, hogy jajj szegeny kutyus egyen mar valamit. Mondom nemnem, majd a vegen kap, kozben nem szabad. De halalra kenyesztettek. Kihoztak neki az udvarra egy rossz fotelt es belefektettek, tetszett is neki:D Nagyim vegig 'a kutya nem a fotelbe valo' 'a kutyat meg kell kotni meg eszunk' 'a kutya ne egyen mar olyan etelt, amit mi' 'miert kell ennyit foglalkozni a kutyaval?' a kutyanak: 'engem ne szaglassz, menjel innet, hagyjal beken' es mindenki rohogott a beszolasokon:D bar meg szerintem is tulzasba vittek, amit csinaltak vele. De nem baj en csak orultem neki.:)

2013. aug. 12. 12:44
 34/34 anonim ***** válasza:
Lefogadom hogy a nagymamának sz.r gyerek kora volt és féltékeny a kutyára. Igazam van?
2013. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!