Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell védekezni ha...

Hogyan kell védekezni ha megtámad egy kutya?

Figyelt kérdés

ma hazafelé menet összetalálkoztam egy jó nagy kutyával. gondoltam el megyek mellette szép lassan.. a kutya meglátta h közeledek elöször ugatott majd elkezdet felém futni én hátráltam.. ekkor a kutya vissza fordult. védte a területét. nem tudtam elmenni mellette.. ezért 40 perces kerülőtt kellett tennem.

állítólag a kutyát mindig kiengedi a gazdája. én pedig a gyerekekel arra fogok járni minden nap az oviba. mit tegyek ha egyszer tényleg megtámad? legyen nálam kés vagy mi?


2013. aug. 8. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Írásos panaszt kell tenni a jegyzőnél, ha nem reagál menj be a hivatalba azt csapd ki a balhét mint ha cigány lennél.

Mondanám hogy a cigánynál is balhézzál ahogy ők szoktak egymással, de hosszú távon felesleges lenne ha nem akarsz magadnak bajt.

Ha minden kötél szakad hívd fel a helyi menhelyet hogy vigyék el.

2013. aug. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!