Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy egy Kuvasz...

Dobermann vagy egy Kuvasz erősebb?

Figyelt kérdés

Szóval közelharcban a dobermannom lenyomná a szomszéd kuvaszt?

Kan mindkét fajta..


2013. aug. 9. 21:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Ja és ne egy malacka fejet adj, hanem egy 130 kilósét.
2013. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Nem meg erösitésre várok hanem értelmes válaszokra tisztában akarok lenni a dobim képeségeivel de ha nem tudtok normális választ adni akkor minek irkáltok ilyen formába? Látatok ti már kuvaszt vagy dobermannt? Nem kell kangalozni meg disznó fejekkel dobálozni arra voltam kiváncsi,hogy meg védene a kutyám vagy sem!

KANGAL az kutya? Bizalmatlan ,távólság tartó öntörvényű ez inkább egy vad állat! Gazdi szóval sincs tisztában nem való házőrzönek sem.

Kuvaszról meg Dobermannról van szó más kutya nem érdekel! Köszönöm az eddigi normális válaszokat. Zööldpacsii;) Ennyi erővel rotit irhatnék a dobi helyett ha te kangalt irsz kuvasz helyett, ja és a kangaloddal maradj török országban, tilos kihozni Törökországból, csak hogy tudd! Ugyhogy magyarországon ne dobálozz kitoloncoltatható kutyafajtákkal :) amit kutyának nem neveznék közelebb áll a farkashoz vagy medvéhez. Okos :)

2013. aug. 10. 13:39
 23/51 A kérdező kommentje:
Nálunk 130kilos az coca, nálunk 300kilonál kezdődik :) és egyszerre 2öt vágunk egynek neki se állunk de nem cocaharcra voltam kiváncsi ember :D
2013. aug. 10. 13:41
 24/51 A kérdező kommentje:
Nálunk apum 130kilo izomember :)
2013. aug. 10. 13:42
 25/51 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem megerősítésre vártál. Idáig aki írt, az mind azt mondta, hogy a dobid húzná a rövidebbet. Erre te jöttél, hogy így a dobid úgy a dobid,ja meg még a többi kutyáddal... Azért mert nem bírod elfogadni a tényt, hogy a kuvasz nagyobb testtömeggel, harapással, szőrzettel (azaz védelemmel) rendelkezik.

Azt meg, hogy megvédene, azt meg honnan az isten nyilából tudjuk? Nem ismerjük a kutyádat, a védő ösztöneit. Ezt mind egyede válogatja.

2013. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

A kuvasznak nem okozna gondot a bernáthegyi, labrador, staff kombó. A bernáthegyi és a labrador két jámbor, nem a bátorságukról híres fajta, be sem avatkoznának.

A doberman egy agáralkatú kutya, de hiányzik belőle az agarak szívóssága és sebessége, emiatt kicsi az esélye egy pásztorkutya ellen. Lenne esélye, de kb 10/8x a kuvasz jönne ki győztesen. Ez a véleményem, bár nekem komondorom van, ami még egy súlycsoporttal nagyobb mint a kuvasz.

2013. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Te kis "tudományos" :)) Kinőttél már a kamaszkorból?

Ezek a " melyik kutya erősebb-melyik kutya győzne " kérdések kb abba az életkori kategóriában jellemzőek.

2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Hahaha képzeld fiam is van már ;) videoznom kellett volna a tegnapi sétáltatást :) A 4kutyát sétáltattuk (direkt nem a kuvaszok felé vittük) de mégis beléjük ütköztünk, a dobermannunk egyből beléjük köttött és egyet oda is baszott közben a többi nézte őket (mintha a két csapat királyának kellett volna eldöntenie melyik csapat győz vagy marad életben) a dobi ugy elintézte a kuvaszt hogy a többi inkább hazament :) azaz inkább a lenyomott kuvasz vonszolta a leszakadt also állkapcsát :) a dobink pedig büszkén futott tovább :)


JA ÉS ÉN JOL TUDTAM HOGY A DOBIM JOBBAN VAN EDZVE MINT EGY ÁTLAGOS :) TÖBBET NEM KELL ATTOL FÉLNI HA A KUTYÁINK TÜZELNEK IDEJÖNNEK A KUVASZOK ÉS NEM ENGEDNEK KI A HÁZUNKBOL :)

2013. aug. 13. 13:56
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy kamu duma. :-) De magából az írás stílusából látszik, hogy mekkora suttyó kamugép vagy. :-)
2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Én láttam közép-ázsiai doberman csatát, oroszoknál divat az ilyen nagyobb testű kutyák összeengedése. Szabályos kis ring volt. Már ránézésre látszott, hogy egy értelmetlen párosítás, a doberman eltörpült mind széltében, mind hosszában a káj mellett. Kb. 5mp után le is szedték róla a kájt, szegény olyan volt mint a rongybaba.
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!