Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy egy Kuvasz...

Dobermann vagy egy Kuvasz erősebb?

Figyelt kérdés

Szóval közelharcban a dobermannom lenyomná a szomszéd kuvaszt?

Kan mindkét fajta..


2013. aug. 9. 21:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem találom a belinkelt videót sportszerűnek, mert hosszú szőrű kutyát rövid szőrűvel verekedtetnek.

A hosszú szőrű verekedjen ugyanolyan hosszú szőrűvel.

Egyébként sem díjazom a kutya viadalt. Minden résztvevőt és még a jelen lévő nézőket és fogadókat is sittre vágnék.

2013. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
A két videón nem oszt-szoroz a szőr. Fizikailag erősebb, vehemensebb, szívósabb egy pásztorkutya. Ritkán tudják őket megszorítani, persze előfordul. Láttam már bullmasztiffot, cane corsot, pitet nyerni pásztorkutya ellen.
2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Kérdező tegyél fel a farkasodról egy képet, bár úgy sem fogsz.

Csak azt tudnám hogy aki elvileg felvilágosultnak tartja magát és szereti a kutyákat az miért néz viadalokat, bár ezt majd a pitbullos kérdésben is fel kéne tenni.

2013. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

ez azért érdekes, mert ha van egy ivaros szuka, és 2 ivaros kan, akkor tüzeléskor, az addig békés kanok is összeverekszenek a szaporodás jogáért. ha meg nem ilyenek, akkor szinte kizárt, hogy a dobermann lenyomja a kuvaszt.

Elég jól ismerem a Dobermannokat, kevés belőlük a tökös jó kutya, a legtöbbjük csak szájkaratés, és ha vészhelyzet van elszalad. Más: elég nehéz dobermann mást kannal együtt tartani, mivel eléggé kötözködős fajta. és ha nem tévedek, akkor egy másik kérdést is irtál már ki elmaradt oltással kapcsolatban, amibeől az jött le, hogy ez a dobermann még igencsak növendék.

2013. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
a kutyáim oltva vannak. Miről beszélsz?
2013. aug. 16. 12:09
 46/51 anonim ***** válasza:
Uristen, tanulj már meg szöveget értelmezni!!!
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

erről a kérdésről beszéltem, eléggé hasonló a stilus.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4711912-lassa..

2013. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Hol a kép a farkasról hang?
2013. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
A kutyák nem azért vannak hogy verekedtessük őket. doberman-om sose volt pedig szeretem a fajtát, ismnerek kutyákat is, kuvaszaim viszont vannak és nagyon kemények és mégis tudok bánni velük. Nem tudom melyik győzne nyilván kutyától is függ. Régen volt egy dán dogom amit a kuvasz folyamatosan megvert míg végül egyszer betelt a pohár és úgy szétkapta a kuvaszt hogy csak komoly műtét által tudtuk az életét megmenteni.
2013. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Ha jól edzett a dobermannod akkor van esèlye a kuvasz ellen. Szerintem a dobik harapása erősebb mint a kuvaszoké plusz a dobermann gyorsabb is mint a kuvasz. A kuvasz mellett a szőre szól amit a dobi szerintem könnyedén átharap.
2014. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!