Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi vagy vásárolt kutyád...

Menhelyi vagy vásárolt kutyád van?

Figyelt kérdés

Nevet is írhattok,akár képet is csatolhattok.

Csak kíváncsi vagyok,mielőtt bárki megkérdezné miért érdekel:)



2013. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 21/37 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Szüri, mentett németjuhász és valami keveréke

Oszkár, mentett, border collie és valami keveréke

Hundo, törzskönyvezett Rottweiler

2013. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Imola Ágnes ***** válasza:
52%
Előző vagyok...amúgy amíg ennyi a kidobott kutya, nem vásárolnék kutyát.... azt a pénzt inkább állatvédőknek adám,. A rottweiler is kb 100 foritnak megfelelő lejbe került, mivel "kinőtte a standardot" nem lehetett tenyészteni, így a tenyésztő (régi barát) nekünk adta:)
2013. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most egyik sem. :(

Első kutyám egy beteg, elhanyagolt, kidobott, befogadott kutya. Szülei ismeretlenek, fajtája: Szibériai Husky (jellegű)

Cesar: [link]

Jövőbeli cél: Fajtatiszta, törzskönyvezett Szibériai Husky (kölyökkutya) + egy örökbefogadott menhelyi bármilyen keverék (felnőtt kutya) :)

2013. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
1 tk-s amstaff,1 szaporítótól mentett amstaff és egy menhelyről elhozott schnauzer keverék.
2013. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Mucika1997 ***** válasza:
100%

Fajtatiszta Labrador Retriever kan kutyusom van.

2 éves múlt, Dió a neve.

Képet nem tudok mutatni róla, de itt egy videója! :)

http://www.youtube.com/watch?v=8njtiVIK6jw

2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Előző 2 kutyánk:

-1 kan amstaff, utcáról fogadtuk be. (Tyson)

-1 kan csivava, őt egy szaporító tartotta pincében, alsó állkapcsa rövidebb volt, elhoztuk. :) (Mogyoró)

Ők idén elmentek :(


Mostani kutyák:

-Tenyésztő ismerőstől vett kan csivava (Teo)

-és egy vásárolt kutyus aki amerikai bulldog. (Zara) :)


Teo & Zara:

[link]

[link]

2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Gyöngy9400 ***** válasza:
60%

Nem vásárolnék kutyát pénzért, pedig már több, mint 20 éve vagyok gazdi :) Volt megörökölt kutyám, menhelyről kihozott, ingyen elhozható ... mind keverék (vagy ahogy én mondom cuvée :D )Szerintem nem az a fontos, hogy fajtatiszta legyen. A szeretet nem a pedigrén múlik. Ő a mostani kutyusom:

[link]

2013. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
87%
Két örökbefogadott van, az egyik menhelyről, a másik fajtamentőktől, és tervben van egy TK-s kínai kopasz is, csak még izmosítani kell hozzá kicsit a pénztárcát, főleg ahhoz a kennelhez, amit kinéztem :D
2013. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%
Nekünk egy 8 éves pulink van.Nem szaporítótól hanem normális embertől.Tuti hogy fajtatiszta mert nyolc éve még nem volt ez a szaporítós botrány.Egy kis farmról hoztuk, a szüleit is láttuk és nagyon kedvesek voltak!A szülei juhokat tereltek szóval vérbeli munkakutyák!:)Nagyon szeretem eggyütt nőttünk fel szinte, és nyolcév alatt (Lassan kilenc) semmi baja nem volt! neve Bundás.:):)
2013. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém neve Vacak. Januárban találtam egy dobozban az utcán, akkor lehetett kb 1-2 hónapos. Nem tudom milyen fajták keveréke lehet, van benne minden de nagyon okos :)
2013. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!