Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi vagy vásárolt kutyád...

Menhelyi vagy vásárolt kutyád van?

Figyelt kérdés

Nevet is írhattok,akár képet is csatolhattok.

Csak kíváncsi vagyok,mielőtt bárki megkérdezné miért érdekel:)



2013. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Luna:)Fajtiszta törzskönyves spicc(spitz).
2013. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
39%

Egy menhelyi keverék, egy "kedves" családtól lett elhozva.

Egy másik keverék, tavaly nyáron találtam.

Egy palota pincsi, ajándékba kaptam.

És még egy "házi gyártmányú" keverék.:)

2013. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

két keverék menhelyről :)

egy fiú egy kislány. A kanban lehet valami bulldog meg valami boxer es meg sok egyeb mas. A szuka talán németjuhász egy kókusz lábtörlő és egy macska keveréke :D

Mindketten nagyon okosak bár a szuka inkább a rosszaságra használja az eszét :)

2013. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 ödi2 ***** válasza:
100%

Max, aki egy németjuhász, valószínűleg szaporítótól, de fajta tisztának tűnik, nagyon problémás, menhelyi kutya volt, de ma fél évvel később már családtag, kb 2 éves.

2 hete pedig családom tagjai még 2 sárhegyi kölyök, Bella és Bohus, tegnap voltak 10 hetesek, ők fajtatiszták, egy jó barátomtól kaptam őket ajándékba aki ezzel a fajtával foglalkoznak már közel 50 éve...:) Jól írtam!:) 50 éve ezzel foglalkozik a család a Vajdaságban és kiváló kutyáik vannak, szinte kizárólag pásztor és őrző feladatokra viszik őket ma is tőlük. Kiváló vérvonal, már most is látszik rajtuk az ösztönös territoriális viselkedés, az udvar egy része már teljesen védett általuk...:DDD

2013. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
70%

Helyi tévében, olvastam, hogy ingyenis odaadnák a kutyát.

Eddig mindig így kerültek hozzám a katyák/macskák.

Persze keverék kutyusokról van szó, de ők a legszebbek! :)

2013. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

Nekünk törzskönyvezett fajtiszta magya vizslánk volt. Most majd megint azt szeretnénk. Imádom a vizslákat. Kedvenc kutya fajtám :)

Viszont, felnőtt koromban szeretnék menhelyi kutyust is majd. A meglévő vizslám mellé, persze :) Nagyon-nagyon sajnálom őket, ezét mindenképpen szeretnék onnan is egy kutyut. :)

2013. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyepis kutyusunk van, Polett a neve.:) Amikor a párommal eldöntöttük, hogy kutyát hozunk (az, hogy telepről hozzuk, szinte nem is volt kérdés...), kijelentettem, hogy én a "legcsúnyábbat" szeretném. Az aranyos, szép pofijú kutyusok könnyen találnak gazdit, de a "csúnyább" keverékek nem kellenek senkinek... Végül elhoztuk őt, és egy Baltazár nevű öreg kutyust. Nem akartunk idős kutyát, de nem bírtuk otthagyni, belegondolva, hogy szegénykém mennyi mindent átélhetett már, és ott kell kivárnia a végét. Még 14 hónapig volt velünk, és úgy érzem, sikerült kicsit kényeztetni öreg napjaira... Legalábbis remélem, úgy élte meg.
2013. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!