Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek kimenni a kutyámmal,...

Félek kimenni a kutyámmal, szerintetek sokan néznek hülyének vagy állatkínzónak?

Figyelt kérdés
póráz fegyelmet tanítom , és rángatnom kell a kutyát , hogy a tudtára adjam hogy nem mozdulunk rá senkire, hogy ne húzzon ,hogy a lábam mellet jöjjön , de ehhez emberek közé kell mennem , ti furcsán néztek olyan emberekre akik rángatják a kutyát mert most az ő esetében nem elég fordulni határozott rántás kell. tehát sokan néznek rám szerintetek rossz szemmel . már azon is gondolkodtam hogy a rendőr megállít hogy mit kínzom a kutyát
2013. aug. 23. 11:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sokszor nekem sem elég, ezért ott lapul a flakon a táskában, amit szintén nem átallok tömegben használni:D Az volt a szerencse, hogy a huskym viszonylag közel volt, a másik kutyám pedig szinte mindenről tiltható.
2013. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
csak a hülye néz emiatt állatkínzónak. nem kell velük foglalkozni.
2013. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sippara ***** válasza:
100%
Csak hogy teljesen megnyugodj, kérdező, én már grabancrázást és odébb dobást is kiviteleztem fényes nappal, semmi nem történt (azon kívül, hogy a kutya a büdös életben nem próbálkozott többet az adott dologgal :D) - ugyanakkor múlt héten majdnem nekemjött egy nő, mert szemkontaktusra kényszerítettem a zebet :D Az emberek kiszámíthatatlanok!
2013. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

épp egy pitizés szerüséget gyakorolok a döggel.


[link]

így néz ki :D


Erre egy nő jött oda hogy ez milyen veszélyes és nem az utcán kéne... :D

2013. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én mikor hordtam a kutyámat kiképzése ott mikor mindenki elengedte a kutyát az volt hogy virslit kellet vinni azt a kezedbe fogod és a kutyád meg megy melletted igy lehetett rávenni hogy poráz nélkül melletted menjen. De mikor ráraktuk a pórázt és azt néztük hogy kaja nélkül mennyire figyel a kutya és volt olyan akit szinte elrántott a kutya annyira ment volna akkor a kiképző kivette a kezéból a porázt vissza rántotta azt mondta hogy ha ha ezt csinálja a kutya egyszer kétszer vissza lehet utána már nem fog elhúzni. És hatásos volt egyszer kétszer még megcsinálta és utána tényleg nem húzta el a gazdiját. Ha kell én is vissza rántom a német juhászomat mert az enyémnek is igy lett megtanitva hogy láb mellett jöjjön.És én egyáltalán nem ítélem el aki ilyen módon fegyelmez.
2013. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjél csak ki, és nyugodj meg, a legapróbb sz@rság miatt be fognak szólni, és állatkínzónak fognak nevezni.


Tegnap mentünk ki a rétre, vittem a pecáját is, ami egy hirtelen eszkábált eszköz, bot, spárga és egy darab rongy. Mindebből csak a botot látták. Kapásból belefutottam egy hülyébe, kiszerint ha már bottal kell nevelnem a kutyát, inkább adjam be a menhelynek.


Szóval nyugi, ha front van, akkor betalálnak.

2013. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a gondom nekem is. Tömegben nem arcoskodik (annyira), míg ha alig van ember az utcán akkor rángat össze-vissza.

Nekünk ez a "rántok egyet" dolog nem jött be, mert akkorát nem tudok rántani, nagy dög lett belőle. A fordulgatás sem jön be ilyenkor.

Ami érdekes, hogy tömegben egy teljesen egyszerű pórázzal is szépen sétálunk. "Kihalt" helyeken meg retriever pórázt rakok rá. Még a pórázt sem kell kicsit sem megrántani, szépen sétál. A normál pórázzal meg nagyon rángat.

2013. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!