Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kezdő...

Szerintetek melyik kezdő kutyásnak való fajta és melyik igényel több tapasztalatot az alábbiak közöl?

Figyelt kérdés
Weimari Vizsla,Bullterrier,Német Dog,Német Boxer,Afrikai Oroszlánkutya,Tosa Inu,Amerikai Bulldog,Fila Brasileiro,Boerboel,Német Juhász Kutya,Malinois,Óriás Schnauzer,Rottweiler,Orosz Agár.
2013. szept. 3. 10:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem kezdő kutyás vagyok,jelenleg ez a negyedik kutyám(1 keverék,1 dobi-nj keverék, 1 nj kutyám volt eddig,kettő kan volt és egyik szuka).Jelenleg is kan kutyám van.
2013. szept. 3. 20:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért nehéz erre válaszolni mert

1. elég kemény listád van :D

2. Attól is függ, hogy mennyi a tapasztalatod, mennyire jók az érzékeid a kutyákhoz.


Én bevállaltam volna elsőnek ezek közül többet is, no de ez én vagyok.

Sokakat ismerek, akiknek Német juhász volt az első kutya és semmi gond nem volt a nevelésükkel. Olyat is ismerek, akinek boxere az első kutyája épp most, és ott sincs gond a neveléssel. Én imádom a snacikat minden méretben, ééén simán bevállalnám. :D


Szerintem húzgálj még ki fajtákat a listádról, miután összeállítottál egy másik listát a szempontokról. Úgy hátha könnyebb lenne a választás. :)

2013. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó.Már van kutyám,egy Afrikai Oroszlánkutya,2 éves kan.Csak kíváncsi voltam mások véleményére is a felsorolt kutyákkal kapcsolatban..Köszönöm még egyszer a válaszokat mindenkinek.
2013. szept. 4. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!