Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember lennék amiért az...

Rossz ember lennék amiért az utcán hagytam?

Figyelt kérdés

Mostani sétánál láttam egy kóbor kutyát,még délután nem kószált erre.Mi is pont kutyával voltunk.Nyakörv nem volt rajta.Az orvos ilyenkor már nem rendel,hogy elvittük volna chipet nézni.Hozzánk nem jöhetett volna,mert a szüleim kikészülnének.Télen is találtunk egy kiskutyát haza hoztuk,mert hideg volt és nem akartuk,hogy megfaggyon.A szüleim eléggé kiakadtak.Azt mondták,hogy vigyük vissza az utcára,mert be a lakásba nem hozhatjuk.

Facere felraktam a képet annak a kutyának és hamar meglett a gazdija.Így is a lépcsőházba ültünk vele.


Viszont teló se volt most nálam,hogy lefotózhassam.Kiírtam facre,de most ettől többet nem tudtam tenni.

Semmi olyan ismim nincs akinél eltudtam volna helyezni :/

Egy kicsit rosszúl érzem magam.De hát a szüleim háza.

Ha külön laknék akkor gond nélkül nálam maradhatott volna amíg nem találjuk meg a gazdit.


Ha holnap reggeli sétánál is látom akkor elviszem orvoshoz hátha van benne chip,ha nincs akkor vissza engedem utcára vagy sétálgatok vele nem tudom :/


Ilyen helyzetben mi a legjobb fogalmam sincs.


2013. szept. 12. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Hívj fel egy menhelyt!
2013. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel "csak"az a baj,hogy minden menhely telt házzal üzemel,örökbefogadási kedv csökken és egyre több a kóbor kutya.
2013. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Egy kicsit rosszul érzem magam".

Ebből is látszik,hogy nem vagy rossz ember.

Ami akkor és ott,az eszedbe jutott,az nem oldotta meg a problémát,de most is ezen dolgozol

2013. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
vagy az állatvédőrséget. Ők kimennek este is.
2013. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A környékbéliek tele vannak! Nem tudnak kutyát fogadni,felhívtam őket.Az egyik meg azt mondta hogy holnap reggel jönnének a kutyáért,mikor mondtam,hogy nincs nálam,akkor azt mondták fogadjam be addig.Mondtam nem tudtam.Ők potyára nem jönnek ki.

Ha holnap látom,akkor elviszem orvoshoz chip nézésre bár kétlem,hogy reggelig itt kóvájog majd :/

2013. szept. 12. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Bár minden ember ilyen "rossz" lenne, amilyen te vagy.
2013. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mivel nekünk is vannak kutyáink és nagyon szeretem őket,így bármilyen kutyát látok bajban akkor megpróbálok neki segíteni ahogy tudok,kár,hogy nem hozhattam haza :(
2013. szept. 12. 19:45
 8/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz ember, a legtöbb ember rá sem nézett volna. Ha tényleg kóborol, akkor valószínüleg holnap megtalálod. Megnyugtatásodra: lehet, hogy kiszökött valahonnan, és idő közben hazatalált. Ha holnap is ott lesz, akkor viszed orvoshoz....Romániában élek, itt azt kívánom, hogy bár a lakosság pár százaléka lenne ilyen felelősségteljes....
2013. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg holnap kicsempészhetsz neki valamilyen finomságot :)
2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk falkába verődve mászkálnak a kóbor kutyák. Én, ha nyakörveset látok, meg szelídebbet, akkor becsukom a kertbe (ha társasházban laknák, nem tehetném meg), írok a helyi rádióba egy sms-t, pár órán belül eddig mindig megvolt a gazdája. De én se szoktam minden kutyát összeszedni... És nem is szeretem, amikor FB-on megosztják, hogy xy kutyát eddig meg addig kínozták, stb. Nekem legyen lelkiismeret furdalásom? Én érezzem sz@rul magam, amikor van 2 kutyám, 1 macskám, akiket becsülettel ellátok? Szóval szerintem nem vagy rossz ember, nem lehet minden kutyát megmenteni. Sajnos.
2013. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!