Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember lennék amiért az...

Rossz ember lennék amiért az utcán hagytam?

Figyelt kérdés

Mostani sétánál láttam egy kóbor kutyát,még délután nem kószált erre.Mi is pont kutyával voltunk.Nyakörv nem volt rajta.Az orvos ilyenkor már nem rendel,hogy elvittük volna chipet nézni.Hozzánk nem jöhetett volna,mert a szüleim kikészülnének.Télen is találtunk egy kiskutyát haza hoztuk,mert hideg volt és nem akartuk,hogy megfaggyon.A szüleim eléggé kiakadtak.Azt mondták,hogy vigyük vissza az utcára,mert be a lakásba nem hozhatjuk.

Facere felraktam a képet annak a kutyának és hamar meglett a gazdija.Így is a lépcsőházba ültünk vele.


Viszont teló se volt most nálam,hogy lefotózhassam.Kiírtam facre,de most ettől többet nem tudtam tenni.

Semmi olyan ismim nincs akinél eltudtam volna helyezni :/

Egy kicsit rosszúl érzem magam.De hát a szüleim háza.

Ha külön laknék akkor gond nélkül nálam maradhatott volna amíg nem találjuk meg a gazdit.


Ha holnap reggeli sétánál is látom akkor elviszem orvoshoz hátha van benne chip,ha nincs akkor vissza engedem utcára vagy sétálgatok vele nem tudom :/


Ilyen helyzetben mi a legjobb fogalmam sincs.


2013. szept. 12. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Felhívni egy menhelyet? Múltkor láttam egy fajtatiszta kutyát láthatóan gazdi nélkül kóborolni. Sajnos megfogni nem tudtam. Fajtamentőket hívtam. Erre a reakció: ha nincs magánál a kutya, mit akar? Mondom, hogy talán megnézhetnék, hogy nincs-e a környéken ilyen fajtájú kutya elveszve vagy valami. No comment.
2013. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember.Sőt! Remélem, azóta már megoldódott!

Nagyon sajnálom, hogy lyenek a szüleid.:(

Próbálj meg mindent, amit csak lehet.

(Arra azért kiváncsi lennék, hogy reagálnának, ha nem mennél haza, hanem inkább lent maradnál/sétálgatnál a kutyával:))

Nagyon jó ember vagy!

2013. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

a kutyus nem volt itt a környéken reggelre :/ sejtem amúgy hogy kié lehet,de nem tudom,hogy ők hol laknak vagy merre.Újjak a környéken az tuti.

Remélem azóta haza került vagy vki elvitte chip nézésre.


Egyik válaszoló,nem tudom,hogy az állatkínzós képek megosztása facebookon hogy jön ide.


Szerintem a facebook eltűnt/talált kutyák esetében nagyon jó,mert rengetegen megosszák őket és ha vkinek az ismerősének az ismerőse mondjuk ráismer a kutyára akkor már nyert ügy :)

A télen talált kiskutyára is egy ismerősöm ráismert és tudta,hogy kié.Utána írtunk a lánynak facen egy üzit,hogy a kutyája nálunk van és aztán a kutya már otthon volt.

Mondtam a lánynak,hogy chipet rakassanak bele.Mert a legtöbb jó érzésű ember előbb orvoshoz viszi a talált kutyát hátha van benne chip.Ezért lenne jó ha tényleg mindenki chipeztetné a kutyáját.

2013. szept. 13. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!