Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan "vinnyog" a...

Folyamatosan "vinnyog" a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Husky-nk van és nagyon beszédes kutyus. Amivel nem is lenne sok gond, viszont az utóbbi 1 hétben iszonyat hisztis lett. Most reggel (hajnalban) 10 percen át ugatott, vinnyogott, sírt az ajtóm előtt hogy bejöhessen. Be szokott jönni minden reggel de kiraktam mert már itt bent is ugatott. Mellettünk lakók vannak így sajnos nem hagyhattam figyelmen kívül azt hogy ő ugat, és ki kellett raknom a házból. Máskor bevállt az hogy nem figyelek rá és akkor abba is hagyta a hisztit.


De ezt sajnos ha hajnalban játsza el akkor nem tudok vele mit kezdeni muszáj közbe lépnem.

Mostanában ha felhúzom a pulcsimat vagy a zoknimat vagy cipőmet, akkor azt hiszi hogy megyünk sétálni és teljesen begőzöl. Ma reggel is felöltöztem "otthoni" ruhába, és ő ezt a sétával azonosította. El is kezdte a pórázát nyakörvét szagolgatni, és aztán nekizendített. MAikor látta hogy megyünk akkor hisztizett mint egy őrült.



2013. szept. 16. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok husky "vinnyog", de nálatok még a kora is rátesz egy lapáttal. Nekem husky keverékem van, az enyém is rettentő beszédes, csak az enyém szerencsére nem vékony hangon, hanem valami morgás féleséggel, így kommunikál, főleg ha örül így üdvözli a vendégeket, vagy ha sétálni megyünk, vagy reggel mikor kimegyek hozzá. A napközbeni nem zavar, csak a reggeli, ilyenkor ha otthagyom, abbahagyja.

Csak azt tudom javasolni, hogy ha rázendít, hagyd ott, vagy ha éppen bent van, akkor rakd ki. Remélhetőleg rájön, hogy hang nélkül szabad örülni. :)

2013. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!