Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie mint vakvezető....

Border collie mint vakvezető. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A minap, kutyusomat(bc)séta közben a mezőn rohangálva elnéztem, arra gondoltam, hogy elvileg a border a legokosabb fajta, de még sosem hallottam, hogy vakvezetőként alkalmaznák. Tudom, hogy a terelés a feladata, és hogy nagyon sok helyen még most is aktívan terelnek. De attól még nem lehetne vakvezetőnek is kiképezni? Vagy esetleg túl kicsi ahhoz? Minden választ köszönök, ls meg a zöld pacsi!! :)
2013. szept. 22. 20:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen megvan a saját véleményem, ami jópár forrásból, elsősorban kutyákkal és gazdákkal való találkozás útján, másodsorban etológiai cikkek bújása alapján alakult ki. Csak valahogy nem érzem szükségét, hogy bebizonyítsam egy totál ismeretlen személynek egy totál ismeretlen oldalon, hogy 'márpedig nekem van igazam, a másik hülye és ócsárol'. Ha szerinted úgy van, akkor úgy van, ez az én életemet és világnézetemet semmiben nem befolyásolja, hogy egy '71 %'-nak mi a véleménye az én véleményemről. Ettől még nem fog sem megváltozni, mint ahogy nekem sem célom másét megváltoztatni. További szép estét!
2013. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Istenem fejezzétk már be! Vagy feszekdejetek máshol! Amúgy meg mindenkinek megvan a saját véleménye, úgyse fog, egy másik, ismeretlen ember véleménye miatt változni! És amúgy meg mit kell ezt annyira felfújni? Kíváncsi voltam valamire, megkérdeztem, válaszoltatok, köszi szépen, és ennyi!
2013. szept. 24. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!