Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért agresszív, ha...

Kutyám miért agresszív, ha alvásból felkel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
olyankor én is az vagyok
2013. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni hogy agresszív? mit csinál pontosan ?
2013. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
igen
2013. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nehezen ébred.Sokáig szerintem nincs is képben,hogy hol van,de ha közelítünk felé morog vicsorít. Egyedül csak a kajával lehet ilyenkor megközelíteni.
2013. szept. 26. 09:35
 5/21 anonim ***** válasza:

Amúgy is csinálja ezt ha a helyén van vagy csak akkor ha éppen fel kel?


Olyan meg nincs hogy csak kajával lehet megközelíteni :D lehet simán ti dicsértetek rá erre ha mindig attatok neki kaját, és azért csinálja hogy adjál neki..

2013. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Reggelis,ha sétálni hívom nem kell fel,ha én felemelem csak lóg a kezemben pár perc simogatás után ébredezik csak.Hasa sem mozog úgy,min amikor fent van.Megsétáltatom a másik kutyámat ő addig ébredezik,de fél óra után is csak ásít és nyújtózkodik.Fél órát elsétál nagymama üzemmódba aztán spuri be a takaró alá.Van helye,de nem használja.Ilyenkor kaját sohasem kap,csak azért van nálunk,hogy az orrát használja és ne a szemét.
2013. szept. 26. 09:55
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit eltúlozzátok vele ezt az ébredési procedúrát :D


Simogatja a faxom ha éppen sietek valahova reggel. Én volt hogy kiborítottam az ágyából ha nagyon játszotta az eszét..


De amúgy most két külön dolgott mondtál. Most vagy agreszív vagy lassan vánszorog és nem akar felkelni :D

2013. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Volt olyan,hogy fogtam rátettem a pórázt és húztam,csak arra kelt fel,amikor a lépcsőn lehúztam.Közben meg azt sem tudta,hogy hol van.Sok alvás után nehezen ébred,de ha napközben elalszik és ő fel riad,vagy mi felkeltjük,akkor agresszív.Annyit tudok,hogy egy picivel alacsonyabb a vércukor szintje.
2013. szept. 26. 10:15
 9/21 anonim ***** válasza:

milyen fajta kutya?



én azt tudom elképzelni hogy valami neurológiai probléma van a háttérben és azért ilyen

2013. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát én ezt lehet egy orvosal beszélném meg, mert az nem teljesen normális hogy egy kutya ilyen lassan ébred. Az alacson vércukor talán közrejátszhat ehez a bágyadsághoz.


De az agreszió egyértelmüen félre nevelés. Én hívnék egy kiképzőt házhoz hogy nézze meg.

2013. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!