Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan divatos most a K9...

Miért olyan divatos most a K9 póráz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 22:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
A hozzászólások alapján kezdem gyanítani, hogy esetleg a Julius-K9 pórázakra gondoltok? Mert a sima K9 az önmagában nem márkanév és nagyjából bármi lehet.
2013. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Akiteki ***** válasza:
29%
Megint le vagyok maradva. Megmutatnád milyen a divat? Kénytelen leszek venni a kutyámnak. Nyakörv is van? Mert ma elveszítettünk egyet.
2013. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
én azt se tudom mi aza K9, nem hogy még divat lenne...
2013. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
a Julius-nak a textilpórázást kifejezetten szeretem, könnyű, jó anyagból van. És azért lett divatos, mert sok helyen árulják, elérhető az ára:)
2013. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a hámjaim onnan vannak, van nyakörvem is bár olyat szerintem nem veszek többet túl bonyolult.


És most vettem pont tőlük pórázt, teljesen meg vagyok elégedve vele. (az előzőnek eltört a karabinere azért vettem újat nem azért mert divat :D)


Amúgy a hámok nagyon jók, főleg hogy lehet rájuk táskát is venni :D voltunk kirándulni és a kutya hozta az üdítőket :D :D

2013. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk is ilyen hámunk van, és azért vettem ezt mert a sima sétáltatós hámja ugyanannyiba kerül, mint amit pl a fresiben kapni, és már ránézésre sokkal masszívabb, jobb minőségű és van rajta fényvisszaverő, ami nekem is fontos volt. Nem hiszem hogy divat lenne, én még nem nagyon láttam az utcán.
2013. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Akiteki ***** válasza:
81%
Rákerestem és most látom, hogy nekem is van ilyenem. Megnyugodtam, hogy divatosak a kutyáim. :) Mindjárt körülnézek, mi tetszik még.
2013. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Amane15 válasza:
56%

15-ös azt de megnéztem volna! :D

A K9-est főleg valamilyen kiképzésen résztvevő kutyáknak fejlesztették, de elterjedt a hétköznapokban is mert "kényelmes" ( bár kutya még nem nyilatkozott ) és időt álló, mert akinek nagy testű vagy harci-kutyája van tudja hogy néha kell az a bizonyos "nem szakadás", még ha meg van nevelve akkor is.

2014. jún. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!