Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden kutyasétáltatásnál...

Ti minden kutyasétáltatásnál visztek magatokkal vizet a kutyának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 14:55
1 2 3
 11/27 Szilvi & Argos ***** válasza:

A hétvégi rendezvényeket, esetleges kirándulásokat leszámítva nem viszek vizet a kutyának. Magamnak persze igen, hamar megszomjazom :D Argos iszik a Dunából ha szomjas és kész :) A nyári kánikulában városi séták meg nem is voltak.

2 napon viszont a Dunához is vittem neki tálat és vizet, mert tömeges halpusztulás volt és kutyát nem engedtünk a vízhez egyáltalán

2013. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Valletta ***** válasza:
37%
Ha félnapos kirándulásra megyünk, vagy több órás autóútra, akkor igen, egyébként meg nem. Ha én kibírok 2-3 órát víz nélkül, a kutya is kibírja.
2013. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

#12-es válaszoló, ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Egy kutya, sokban hasonlít egy gyerekhez, és rengeteg törődést kíván. Míg egy gyereknek azt tudod mondani, hogy most igyál, mert három óráig nem tudsz hol, talán megteszi, és inni fog. A kutya nem ilyen.

Vagy te a gyerekednek is azt mondod hogyha vizet kér, hogy bírd ki, anyád is kibírja?

2013. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
Én sem. Max nyáron, de amúgy meg nem. Bírja ki, hisz kutya és nem vágott virág.
2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Valletta ***** válasza:
52%
A kutya nem gyerek, főleg nem egy felnőtt kutya. Ha egy hétéves gyerek az iskolában kibírja, hogy egy óráig ne igyon, egy kutya is kibírja, hogy két-három óráig ne igyon.
2013. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%

Azt írtam, hogy gyerek? Olyan(!) mint egy gyerek. De látom neked nem családtag, csak egy eszköz. És bírja ki...

Szégyen az ilyen állattartó!

2013. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
25%

Valletta kedves inkabb ne tartson kutyat.

De gyereket sem.


A kutya felelosseget kovetel. Abba beletartozik a viz adasa is. Ahogy elottem irtak, a kutyakra nem lehet parancsolni, hogy most igyon. A kutya raadasul olyan, mint a gyerekek es az idosek: hamar kiszarad.

Persze lehet vele jatszani ugy, hogy majd akkor eszik es iszik amikor a felelotlen gazdi ugy gondolja, es ennek meg is van a bojtje kesobb kulonfele betegsegek kepeben. A kutyakba sajnos meg van az az alazat, hogy engedelmeskedjen az ostoba embereknek is.


A felettem hozzaszoloval pedig, maximalisan egyet is ertek.

2013. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Szilvi & Argos ***** válasza:
52%

Pedig egy értelmes kutya felfogja, hogy "most igyál", mert aztán nem lesz előtted víz :D

Rendezvényeken, nagy nyári utazásokkor időnként megkínálom a kutyámat "igyál" kéréssel egyetemben. Ha nem iszik, közlöm, hogy "igyál, vagy elveszem"...vagy iszik ilyenkor rendesen, vagy nem. De ha nem, akkor lehet, hogy csak 2 óra múlva kap ismét :D

Nem porcelánból van, hanem kutya!

Más kérdés, hogy magamnak még most is viszek inni sétára, mert sokszor száraz a torkom

2013. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
19%

Hű. Mennyi okos és felelősséget vállaló ember van itt!

Na ezért tart minden ott ahol tart Magyarországon. Sürgősen kellene rendet tenni a fejekben!



:) :) :)

2013. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

Igen, igazad van. A farkasok is maximum 100 méterre hagyják el a vízlelő helyet, sőt, a kiállítási kutyák előtt is a ringben víz van, a kutyás rendőrnél a gumibot és a rádió közé be van szorítva egy vizespalack is, és a legtöbb kutyasétáltató ember demizsonnal a hátán sétál....


De mi vagyunk a hülyék, ugye?

2013. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!