Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden kutyasétáltatásnál...

Ti minden kutyasétáltatásnál visztek magatokkal vizet a kutyának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
24%

Magyarázd csak meg, hogy miért szartok a kutyáitokra... Hiszen kiállításra viszed, ha nem ott van rendőrkutya, de szabadidőben vakvezető és vágottvirág. :)



A sors adja vissza törődésetek

2013. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
24%

Persze ez egy jókívánság nektek, hiszen ti elégedettek vagytok azzal amit adtok. Igy valószinűleg elég lenne ha ezt kapnátok vissza is. :)

Ha nem lennél megelégedve vele... ugyan. Te sem vagy vágottvirág. :)

2013. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Akiteki ***** válasza:
76%
Jé, én sem vagyok vágott virág! És magamnak sem viszek vizet. Miért kellene folyamatosan itatni a kutyát? Én sem iszom percenként. Kaja után isznak, meg reggel mikor felkelnek. Napközben akkor járnak rá a vízre, ha nagyon meleg van.
2013. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Írta az egyik válaszoló, hogy ha már 800 m-re megy akkor visz vizet, de hát az 10-15 perc séta...! Nehogymár negyedóránként ittasam a kutyám :D Egyik kutya sem olyan penye, hogy átlagos időjárásnál pár órát ne bírjon ki víz nélkül...Magamnak sem viszek. Volt olyan nyáron nem egyszer, hogy más megkínálta a kutyámat vízzel 1-2 óra játék után és nem kellett neki. Nincs igénye arra, hogy óránként igyon. Akkor ezen az elven amit a 61%-os válaszoló vall egész nap kint kellene hagynom a kaját is előtte, mert szegényt kínzom azzal, hogy reggeli után már csak este kap kaját?
2013. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%
A kutyám előtt egész nap van víz. Ma pl reggel ivott bele utoljára. És mivel ismerem, tudom, h majd a lassan elkezdődő séta után fog legközelebb. Ott van 0-24-ben a víz, nem kell neki.
2013. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Szilvi & Argos ***** válasza:
52%
Ebben az időben kutyám a sétán iszik a Dunából játék vagy tréning után egy keveset, illetve itthon kaja közben-után...esetleg kora reggel, de azt nem látom
2013. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
37%

Szóval a sok lepontozással elismertétek, hogy mégse lenne olyan jó, ha úgy bánnának veletek, mint itt egyesek a kutyájukkal. :)


Vagy ha nem így van, akkor nem felpontozni kellett volna? Hiszen jó kívánság volt. :) Ja vagy úgy. Ha valaki valami jót kíván azt azonnal taslit érdemel... :)


Köszönöm, nekem tényleg jó volt, mert nem szenved hiányt semmiben a kutyám.

2013. okt. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!