Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toy vagy teacup uszkár? Mik a...

Toy vagy teacup uszkár? Mik a tapasztalatok a fajta terén?

Figyelt kérdés
A lehető legkisebbet szeretném, és beleszerettem ebbe a fajtába. Jellemben milyen kutyusok? Kertes házunk van, sokat foglalkoznék vele kint-bent, de persze a házban lenne. Mik a tapasztalatok?:) Előre is köszi
2013. okt. 2. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Törpénél kisebbet ne vegyél, az alatt már hisztis kis görcsök. Nekem törpém van, nagyon jó kutya, rengeteget tudnék írni róla, hogy mennyire. Okos, szociális, kiegyensúlyozott... Viszont ismerek kisebbeket, és azok mind rémes, ideggyenge, hisztériás dögök.
2013. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Mi a tököm az a teacup uszkár? Erre már nem tudták ráhúzni az extraminit?


Komolyan már, vegyél hangyát bazz!

2013. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
#7: Sajnos az ember Istennek képzeli magát,hogy új fajokat teremthet,de azzal nem számol,hogy milyen egészségtelen és rövid életet ad ezeknek ezáltal a jószágoknak. Illetve, ha számol is vele,akkor visszaélve az emberek cuki faktor érzékenységével(főleg a nők körében),pénzt csikarnak ki belőle. Szimplán marketing. Én tiltanam az összes génmanipulált,fajkeresztezéses szaporítást,tenyészést..előbb vagy utóbb ez vissza fog ütni..ha nem is így és ilyen formában,de a technológiai fejlődés és az ember mértéktelen hatalom és nyereségvágyával karöltve,más és ehhez hasonló tettekkel biztos,hogy igen..robotika,mesterséges intelligencia,génmanipuláció,klónozás, kiborgok,gépek..minden már itt van a nyakunkon..a sci-fi filmek nagyon is közeli valós esemenyéket tárnak elénk,nem csak szórakoztatnak..
2018. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!